Bieg 15
44
2 : 4
34

Goście prowadzili podwójnie, ale przedzielił ich szarżujący Krzysztof Kasprzak. Polak do samej mety ścigał Nickiego Pedersena.

Bieg 14
42
2 : 4
30

Piotr Pawlicki startując z czwartego pola założył całą stawkę i wyjechał na prowadzenie. Musielak uporał się z rywalami, ale na 2. pozycji jechał do ostatniego okrążenia. Wówczas wyprzedził go Matej Zagar.

Bieg 13
40
5 : 1
26
Bartosz Zmarzlik Taśma Matej Zagar
3

Ponownie gospodarze świetnie ze startu. Nie dał im rady nawet Grzegorz Zengota, najjaśniejsza postać Fogo Unii tego dnia. Przerwa.

W taśmę wjechał Matej Zagar.

-> Galeria z Wielkiego Finału Speedway Best Pairs w Ostrowie

Bieg 12
35
5 : 1
25

Gospodarze znów popisali się świetnym startem. Ze zdecydowaną przewagą wygrał Bartosz Zmarzlik. Piotr Pawlicki kilka razy mocno zbliżył się do swojego brata Przemysława, ale nie miał możliwości, by go skutecznie zaatakować.

Bieg 11
30
5 : 1
24
Bartosz Zmarzlik Rezerwa zwykła za Michael Jepsen Jensen
3

Zmarzlik po starcie założył Musielaka, a drugiego Pedersena na prostej przeciwległej startowej wyprzedził Krzysztof Kasprzak. Ostatecznie pewne 5:1 gospodarzy.

Bieg 10
25
3 : 3
23
Bartosz Smektała Rezerwa taktyczna za Daniel Kaczmarek
0

Grzegorz Zengota popisał się świetnym startem i objął prowadzenie, napędzając się po szerokiej na pierwszym łuku. "Zengi" wygrał z olbrzymią przewagą. Przerwa.

2

Dobrze po starcie wyjechali goście, którzy przez pierwsze okrążenie prowadzili podwójnie. Para gospodarzy nie była w stanie ich rozdzielić, mimo że drugiego Zengotę przez moment atakował Iversen.

Bieg 8
21
2 : 4
15

Piotr Pawlicki bardzo dobrze wystartował i objął prowadzenie. Za nim znalazł się Kasprzak, który jednocześnie atakował prowadzącego Pawlickiego i bronił się przed Musielakiem.

Bieg 7
19
3 : 3
11

Tym razem to goście wyjechali po starcie na podwójne prowadzenie, lecz utrzymywali je tylko do wyjściu z drugiego łuku. Wówczas ze Smektałą uporali się Iversen i Jensen. Przerwa.

-> Kibice w Ostrowie chcieli zobaczyć Woffindena. Dlaczego nie pojechał?

Bieg 6
16
5 : 1
8

Nicki Pedersen prowadził po starcie, ale na drugim łuku po szerokiej wyprzedził go Bartosz Zmarzlik. Chwilę później to samo chciał uczynić Kasprzak, lecz Duńczyk nie dawał za wygraną. Ostatecznie jednak musiał skapitulować. Gorzowianie są świetnie dysponowani.

Bieg 3
11
3 : 3
7

Matej Zagar na prostej przeciwległej startowej podczas pierwszego okrążenia przedarł się przy bandzie na prowadzenie, wyprzedzając Nickiego Pedersena. Z tyłu Pawlicki bronił się przed atakami Kildemanda.

Bieg 2
8
4 : 2
4

Bartosz Zmarzlik pozbawił rywali złudzeń. Już na wejściu w łuk był zdecydowanie z przodu. Wygrał ze sporą przewagą. Wyścig bez większych emocji.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Musielak rozdzielił parę gospodarzy na pierwszym łuku. Zawodnicy jechali w dość sporych odległościach od siebie.

19:24 - Prezentację poprzedziła minuta ciszy dla uczczenia pamięci Krystiana Rempały.

19:20 - Wylosowano II zestaw startowy. Zawodnicy wyjechali już do prezentacji.

19:08 - Próba toru dobiegła końca. Trwa kosmetyka toru.

19:02 - Z kolei gospodarze desygnowali Bartosza Zmarzlika i Przemysława Pawlickiego.

19:00 - Zaczęła się próba toru. Ze strony gości wyjechali na nią Tobiasz Musielak i Daniel Kaczmarek.

18:33 - W Gorzowie Wielkopolskim ciepło i słonecznie. Temperatura wynosi około 27 stopni Celsjusza. Przypominamy, że pierwszy mecz w tej parze w Lesznie zakończył się wygraną Stali Gorzów 48:42. Składy potwierdzone.

Jak mecze typują eksperci WP SportoweFakty?