16 R2 Oskar Polis d 2 d 2
17 10 Michał Kordas 0 w - - - 0
18 13 Mike Trzensiok w - - - - 0
Bieg 20

Pieszczek wygrał start i popędził po zwycięstwo w całych zawodach. Cyfer starał się atakować Przedpełskiego, ale ten dowiózł drugą lokatę. Trzech zawodników ma po 11 punktów. Będzie bieg dodatkowy. Czas wyścigu: 65,99.

Bieg 18

Kossakowski wygrał start. Nowak przespał wyjście spod taśmy, jednak jeszcze na pierwszym okrążeniu minął Nowackiego i ruszył w pogoń za Gałą. Popełnił jednak błąd na trzecim okrążeniu i Gała daleko mu odjechał. Czas wyścigu: 66,35.

Bieg 15
Patryk Rolnicki Rezerwa zwykła za Michał Kordas
0

Nowak wygrał start. Pieszczek popełnił błąd tuż po wyjściu spod taśmy, ale szybko minął dwóch rywali i ruszył w pogoń za Nowakiem. Ten jednak do końca bronił się skutecznie. Czas wyścigu: 65,84.

Rolnicki za Kordasa.

Bieg 11

Kaczmarek wygrał start z czwartego pola i założył się na rywali. Na drugim okrążeniu błąd popełnił Nowacki, którego wyprzedził Rempała. Czas wyścigu: 66,81.

Bieg 10

Pieszczek wygrał pewnie start. Na pierwszym łuku po walce na drugie miejsce wyszedł Kossakowski. Dwaj wychowankowie Wybrzeża pewnie zwyciężyli na gdańskim torze. Czas wyścigu: 65,88.

Bieg 9

Przedpełski wygrał start i założył się na niezwykle szybkiego dotąd Nowaka. Spore odległości między zawodnikami. Czas wyścigu: 66,45.

Bieg 8

Nowak założył się na wszystkich rywali i wygrał bieg w wielkim stylu. Na drugim łuku niebezpieczny atak przeprowadził Cyfer, który spadł w konsekwencji na trzecie miejsce. Czas wyścigu: 64,99. Równanie toru.

Bieg 5
Patryk Rolnicki Rezerwa zwykła za Mike Trzensiok
0

Rolnicki za Trzensioka. Rolnicki wygrał start, ale na przeciwległej prostej minęło go trzech rywali. Pieszczek przez chwilę bronił się przed atakami Nowackiego, ale w końcu pewnie zwyciężył. Czas wyścigu: 65,95.

Bieg 3

Nowacki na przeciwległej prostej wyprzedził prowadzącego Przedpełskiego, ale chwilę później popełnił błąd i spadł na trzecie miejsce. Czas wyścigu: 65,87.

Bieg 1

Smektała wygrał start i pewnie zwyciężył. Kossakowski na wyjściu z pierwszego łuku walczył z Rempałą, ale szybko mu uciekł i ruszył w pogoń za Cyferem. Ostatecznie gorzowianin obronił drugą pozycję. Czas wyścigu: 65,35.

16:54 - Pogoda jest bardzo zmienna. Tym razem wyszło słońce.

16:52 - W Gdańsku zaczął padać deszcz.

16:49 - W Gdańsku robi się pochmurnie. Ze względu na niekorzystne prognozy zawody rozpoczną się bez prezentacji

16:22 - W Gdańsku około 10 stopni Celsjusza i słonecznie. Zawody nie wydają się być zagrożone.

16:20 - Składy potwierdzone.

Bieg 2

Bezkonkurencyjne zwycięstwo Pieszczka. Duże odległości między zawodnikami. Czas wyścigu: 64,89.

Pieszczek zdecydowanie wygrał start. Gała na przeciwległej prostej od startu zablokował pod bandą Chmiela. Rybniczanin ratował się przed upadkiem, a jadący na ostatnim miejscu Karczmarz położył się na torze. Chmiel został wykluczony z powtórki.

Bieg 4

Kaczmarek wygrał start. Na wyjściu z pierwszego łuku Nowak wyprzedził Niedźwiedzia. Zawodnik MRGARDEN GKM-u na drugim okrążeniu minął też Kaczmarka i wygrał o kilkadziesiąt metrów. Czas wyścigu: 64,79. Równanie toru.

Trzensiok jest zdolny do dalszej jazdy.

Trzensiok wstał o własnych siłach, jednak wyraźnie kulał i opuścił tor w karetce.

Po walce na pierwszym łuku na czoło stawki wyszedł Nowak, za którym popędził Trzensiok. Ten jednak jadąc na drugim miejscu gdy napędzał się po szerokiej na trzecim okrążeniu odbił się od bandy i upadł na tor. Został wykluczony z powtórki. Na tor wyjechała karetka.

Niedźwiedź ukradł start. Powtórka w pełnym składzie.

Bieg 6

W powtórce defekt na starcie zaliczył Karczmarz. Kossakowski atakował Kaczmarka i minął go na chwilę na trzecim okrążeniu, lecz ten szybko skontrował i dowiózł trzy punkty. Czas wyścigu: 66,56.

Na pierwszym okrążeniu Kossakowski minął Kordasa. Kordas upadł na drugim kółku, ale szybko wstał i dokończył wyścig. Kordas Na trzecim kółku upadł raz jeszcze i sędzia przerwał bieg. Wynik początkowo został zaliczony, ale ze względu na to, że upadek nastąpił na trzecim okrążeniu, sędzia zmienił decyzję. Powtórka w trzyosobowym składzie.

Bieg 7

Od startu do mety prowadził Przedpełski. Za jego plecami Rempała najpierw odjechał Niedźwiedziowi, a następnie ruszył w pogoń za torunianinem. Ten jednak jechał optymalną ścieżką i pewnie zwyciężył. Czas wyścigu: 65,60.

Gała upadł na pierwszym łuku. Na szczęście wstał o własnych siłach. Sędzia wykluczył Gałę.

Bieg 12
Oskar Polis Rezerwa zwykła za Mike Trzensiok
d
3

Bardzo dobry start Rolnickiego. Na przeciwległej prostej zaatakował go Gała, ale pojechał zbyt szeroko. Gałę próbował wyprzedzić jeszcze Cyfer, lecz nie zdołał przepuścić skutecznego ataku. Polis zanotował defekt na ostatnim miejscu podczas, gdy jechał na czwartym miejscu. Czas wyścigu: 66,37. Równanie toru.

Trzensiok i Kordas wycofali się z zawodów. Za nich dwaj rezerwowi.

Bieg 13

Świetnym atakiem na pierwszym łuku popisał się Smektała. Dróżdż zaliczył defekt na początku drugiego okrążenia podczas, gdy jechał na czwartym miejscu. Tym razem bez walki na torze. Czas wyścigu: 65,95.

Bieg 14
2

W powtórce pewnie wygrał Kossakowski, który prowadził od startu do mety. Czas wyścigu: 66,15.

Przedpełski jest zdolny do dalszej jazdy.

Polis nieoczekiwanie wygrał start. Na drugim łuku upadł jadący na drugiej pozycji Przedpełski i został wykluczony z powtórki.

Polis za Trzensioka.

Bieg 16

Karczmarz pewnie wygrał start. Mocno zakotłowało się za jego plecami. Ostatecznie na drugie miejsce wyszedł Niedźwiedź. Na drugim okrążeniu prowadzący Karczmarz miał ogromnego pecha - zdefektował mu motocykl. Czas wyścigu: 66,09. Równanie toru. Przypomnijmy, że trzech najlepszych zawodników wywalczy sobie awans do ogólnoświatowych eliminacji IMŚJ.

Bieg 17
Oskar Polis Rezerwa zwykła za Michał Kordas
d

Smektała wygrał start. Napędzający się po zewnętrznej części toru Niedźwiedź na przeciwległej prostej minął Chmiela, a następnie zrównał się ze Smektałą. Leszczynianin nie dał się jednak minąć.Polis zaliczył defekt jadąc na czwartym miejscu. Czas wyścigu: 66,52.

Bieg 19
2

Bardzo dobry start Rolnickiego. Na wyjściu z pierwszego łuku Karczmarz poradził sobie z Rempałą, a na trzecim kółku minął Rolnickiego. Dróżdż zaliczył defekt na czwartym miejscu jeszcze na drugim okrążeniu. Czas wyścigu: 66,47.

Bieg dodatkowy

Smektała wygra start. Kossakowski był bliski minięcia Przedpełskiego, lecz ten odpierał ataki. Do IMŚJ awansowali Pieszczek, Nowak i Smektała. Czas wyścigu: 65,90.