1

Lotny start Tomasza Gapińskiego. Powtórka w pełnej obsadzie.

Bieg 15
3

Hans Andersen dwoił się i troił, by wyprzedzić Bjarne Pedersena, jednak ten dowiózł do mety zwycięstwo.

Bieg 14

Łatwe zwycięstwo Pawła Miesiąca.

Bieg 13
Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Joonas Kylmaekorpi
1

Tomasz Gapiński próbował gonić Roberta Miśkowiaka, ale ten nie popełniał najmniejszych błędów i pewnie pomknął po trzy punkty.

Bieg 11
1

Końcowa kolejność ustaliła się już na pierwszym łuku. Dzisiejsze zawody w Lublinie nie obfitują w emocje.

Bieg 10

Kolejny wyścig bez emocji.

Bieg 9

Andrzej Lebiediew próbował atakować Roberta Miśkowiaka, jednak jego starania nie przyniosły efektu.

Bieg 7
0
1

Joonas Kylmaekorpi wycofał się z zawodów.

Bieg 5

Robert Miśkowiak niezagrożenie pomknął po trzy punkty.

Bieg 3

Organizatorzy przygotowali dość twardą nawierzchnię, co nie sprzyja walce na dystansie.

Bieg 2

Kolejny wyścig bez najmniejszych emocji. Końcowa kolejność ustaliła się tuż po starcie.

Bieg 1
3

Wyścig bez historii. Bjarne Pedersen prowadził od startu do mety.

16:43 - na trybunach lubelskiego stadionu zasiadło około 2000 kibiców. Za moment początek zawodów.

16:40 - Maksim Bogdanow nie jest zdolny do jazdy. Łotysz będzie zastępowany przez rezerwowych.

16:36 - turniej rozpocznie się z opóźnieniem, bowiem przed kasami są jeszcze spore kolejki.

16:30 - obsada zawodów potwierdzona. Nie doszło do żadnych zmian.

16:25 - deszcz przestał padać. Obecnie w Lublinie świeci słońce.

16:22 - rozpoczęła się prezentacja.

15:50 - zaczęło kropić.

15:45 - w Lublinie jest dość ciepło, temperatura powietrza oscyluje w granicach 29 stopni Celsjusza. Niebo lekko zachmurzone. Na tę chwilę zawody nie są niezagrożone.

W biegu barażowym wystartują zawodnicy, którzy po części zasadniczej (20 biegów) zajmą miejsca 3-6. Awans do finału uzyska dwóch jeźdźców.

W biegu finałowym wystartują zawodnicy, którzy po części zasadniczej zajmą miejsca 1-2 oraz dwóch najlepszych jeźdźców z biegu barażowego.

Bieg 6

Andrzej Lebiediew zanotował defekt na prowadzeniu.

Bieg 12
2

Daniel Jeleniewski zanotował defekt na ostatnim okrążeniu. Znajdował się wówczas na drugiej lokacie. Przerwa na prace torowe.

Bieg 16

Grzegorz Walasek zanotował defekt na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę nawierzchni.

Bieg 17

Bieg ponownie został przerwany. Tym razem Walasek i Andersen sczepili się motocyklami. Polak wykluczony z trzeciej odsłony tego wyścigu.

Wyścig został przerwany. Na pierwszym łuku upadł Grzegorz Walasek. Na szczęście 39-letni zawodnik podniósł się z toru o własnych siłach. Sędzia uznał, że winnym kolizji Walaska był Magnus Zetterstroem. Szwed został wykluczony z powtórki.

Bieg 18
d

Jakub Jamróg zanotował defekt na ostatniej lokacie.

Finał

Paweł Miesiąc wjechał w taśmę. Zawodnik Kolejarza Opole został wykluczony z powtórki.