Bieg 15
37
3 : 3
41

Lampart wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Bydgoszczanie nie byli w stanie odrobić dystansu do zawodnika Stali Rzeszów. Goście mogą cieszyć się ze zwycięstwa.

Bieg 13
34
2 : 4
38

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Pewny triumf Lamparta. Przerwa na równanie toru.

Bieg 12
32
4 : 2
34

Dobry start bydgoszczan, ale jeszcze na pierwszym kółku Baran wyprzedził Jacka Golloba.

Bieg 11
28
2 : 4
32

Jędrzejewski na wyjściu z pierwszego łuku przedzielił parę gości, ale nie zdołał zbliżyć się do Kuciapy.

Bieg 10
26
4 : 2
28
Oskar Ajtner-Gollob Rezerwa zwykła za Jacek Gollob
1

Kapitalny start bydgoszczan, ale na przeciwległej prostej Lampart zdołał przedzielić parę gospodarzy. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9
22
2 : 4
26

Sporo się działo w tym biegu. Lepiej spod taśmy wyszli rzeszowianie, ale na wyjściu z pierwszego łuku na prowadzeniu byli bydgoszczanie. Na drugim wirażu na prowadzenie przedarł się Nicholls, a na trzecim okrążeniu Kuciapa minął Kułakowa.

Bieg 8
20
3 : 3
22
Mateusz Rząsa Taśma Karol Baran
1

Baran dotknął taśmy i został wykluczony, jego miejsce w powtórce zajął Rząsa. Orwat dostał ostrzeżenie za utrudnianie startu. W powtórce Orwat na drugim łuku zaliczył upadek, ale wstał i kontynuował jazdę. Z kolei na wyjściu z pierwszego łuku Jędrzejewski minął Porsinga.

Bieg 7
17
3 : 3
19

Curyło na pierwszym łuku drugiego okrążenia wyprzedził Karczmarza. Pewny triumf Lamparta. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 6
14
3 : 3
16

Rzeszowianie wygrali start, ale Kuciapa na dystansie stracił drugą pozycję na rzecz gospodarzy.

Bieg 5
11
1 : 5
13

Gospodarze zaspali na starcie, co wykorzystali rzeszowianie, którzy odnieśli pewne zwycięstwo.

Bieg 4
10
4 : 2
8

Lampart najlepiej wyszedł spod taśmy. Na trzecim kółku zawodnika Stali Rzeszów wyprzedził Jędrzejewski. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
6
3 : 3
6

Rzeszowianie wygrali start, ale w pogoń za nimi rzucił się Kudriaszow. Rosjanin na drugim kółku wyprzedził Kuciapę, a na następnym okrążeniu minął Nichollsa. Gollob jechał daleko z tyłu.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Ze startu lepiej wyszli bydgoszczanie, ale już na wyjściu z pierwszego łuku na prowadzenie przedarł się Porsing. Przez cztery okrążenia Duńczyk musiał się bronić przed atakami Kułakowa.

16:59 - koniec prezentacji. Na trybunach około 2 tysiące widzów.

16:54 - zawody zostaną rozegrane według II zestawu startowego.

16:52 - początek prezentacji.

16:39 - koniec próby toru.

16:33 - z Polonii Bydgoszcz na próbę toru wyjechali ojciec i syn: Jacek Gollob oraz Oskar Ajtner-Gollob.

16:30 - początek próby toru. Stal Rzeszów reprezentują na niej Porsing i Lampart.

16:17 - składy potwierdzone. Drugim juniorem w Polonii będzie Orwat. Z kolei w zestawieniu gości Tabakę zastąpił Nicholls, a pod numerem szóstym wystąpi Karczmarz, a pod siódmym Rząsa.

16:16 - w Bydgoszczy słonecznie i wietrznie. Temperatura powietrza wynosi około 18 stopni.

Jak mecze typują eksperci WP SportoweFakty?