Bober na trzecim okrążeniu wyprzedził Pulczyńskiego.

Pewny triumf Gapińskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
7
2 : 4
5

Dobry start gospodarzy, ale Jamróg na dystansie wyprzedził najpierw Lisieckiego, a następnie Pulczyńskiego. Na trzecim okrążeniu Puszakowski minął Lisieckiego.

Bieg 2
5
5 : 1
1

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 1

Przywieczerski jadąc na ostatnim miejscu zanotował upadek, jednak wstał z toru i kontynuował jazdę. Do mety jednak nie dojechał z powodu defektu.

16:16 - zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

16:04 - w próbie toru udział biorą Miśkowiak, Puszakowski, Lisiecki, Pulczyński.

15:58 - niebo nad Rawiczem zachmurzone. Składy potwierdzone. W zespole gospodarzy Mauera zmienił Kajzer, a jako gość pojedzie Niedźwiedź. Z kolei drugim juniorem w zespole Orła został Piosicki.

14:50 - w Rawiczu pogoda w kratkę: raz świeci słońce, raz kropi deszcz.

Bieg 6

Niedźwiedź upadł na tor po tym jak walczył o trzecią lokatę z Puszakowskim. Niedźwiedź został wykluczony z powtórki. Zawodnik rawickiego klubu jest zdolny do dalszej jazdy. W Rawiczu zaczął padać deszcz.

W powtórce pewna wygrana Jamroga.

Bieg 7

Na początku trzeciego okrążenia upadł Kajzer, który zaatakował Gapińskiego i zahaczył o tylne koło jego motocykla. Kajzer został wykluczony. Na tor wyjechała karetka. Na szczęście Kajzer jest zdolny do dalszej jazdy.

Bieg 9
Sebastian Niedźwiedź Rezerwa zwykła za Marcel Kajzer
w

Trwa narada sędziego z przedstawicielami obu drużyn. W Rawiczu już nie pada, ale tor jest bardzo wymagający. Zawody będą kontynuowane.

Pod taśmą źle poczuł się Niedźwiedź, który miał problemy z utrzymaniem równowagi. To efekt upadku z poprzedniego biegu juniora Holistic-Polska Rawicz.

Mecz został zakończony po rozegraniu dziewięciu biegów ze względu na stan toru.