Bieg 15
49
3 : 3
29

Artur Czaja nieskutecznie atakował Oskara Fajfera. Przyjezdni obronili punkt bonusowy. Dwa "oczka" wędrują na konto Włókniarza.

Wyścig został przerwany. Taśma z jednej strony nie poszła w górę. Powtórka w pełnej obsadzie.

Bieg 14
46
3 : 3
26

Dobry start Lwów, ale na dystansie obu rywali wyprzedził Kamil Brzozowski.

3

O kolejności na mecie zadecydowało rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 11
38
4 : 2
22

Niezagrożony triumf Artura Czai. Był poza zasięgiem przeciwników.

Bieg 10
34
5 : 1
20
Dominik Kossakowski Rezerwa taktyczna za Dawid Wawrzyniak
0

Nicolai Klindt prowadził od startu do mety. Jacob Thorssell na drugim okrążeniu wyprzedził Magnusa Zetterstroema. Przerwa na prace torowe.

Bieg został przerwany ze względu na nierówny start. Nicolai Klindt otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie rozpoczęcia wyścigu. Powtórka w czteroosobowej obsadzie.

Bieg 9
29
3 : 3
19
Oskar Fajfer Rezerwa taktyczna za Eduard Krcmar
2

Oskar Fajfer na wyjściu z pierwszego łuku zablokował Sebastiana Ułamka, co wykorzystał Linus Sundstroem. Artur Czaja wygrał z ogromną przewagą nad rywalami. Bieg bez walki.

Bieg przerwany. Ponownie nieprawidłowo zadziałała maszyna startowa.

Bieg 7
26
5 : 1
16

Wyścig bez historii. O kolejności na mecie zadecydował moment startowy oraz pierwszy łuk. Przerwa na prace torowe.

Bieg 6
21
3 : 3
15

Linus Sundstroem prowadził od startu do mety. Oskar Polis skutecznie odpierał ataki Eduarda Krcmara.

Bieg 5
18
4 : 2
12

Jacob Thorssell zwyciężył z ogromną przewagą. Nicolai Klindt do samego końca musiał odpierać ataki Kamila Brzozowskiego.

Bieg 4
14
4 : 2
10

W powtórce najlepiej spisał się Hubert Łęgowik. Magnus Zetterstroem próbował go atakować, ale bezowocnie.

Arbiter uznał, że taśma poszła nierówno w górę. Bieg zostanie powtórzony w pełnej obsadzie. Sędzia Lis przygląda się maszynie startowej, która nadal nie funkcjonuje w należyty sposób. Przerwa w zawodach.

Magnus Zetterstroem na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Huberta Łęgowika i później już tylko powiększał przewagę nad rywalami. Bieg bez większych emocji. Przerwa na kosmetykę nawierzchni.

Bieg 3
10
4 : 2
8

Jacob Thorssell na dystansie uporał się z Linusem Sundstroemem. Później utworzyły się spore różnice pomiędzy zawodnikami.

Bieg 2
6
3 : 3
6

Dominik Kossakowski wygrał start i błyskawicznie wysforował się na czoło stawki. Hubert Łęgowik szybko poradził sobie z Dawidem Wawrzyniakiem, natomiast Oskar Polis rzucił się w pogoń za Dominikiem Kossakowskim. Junior Włókniarza był jednak wolniejszy od rywala.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Na pierwszym łuku Kamil Brzozowski śmiałym atakiem wyprzedził Sebastiana Ułamka. Chwilę później w ślady kolegi z pary poszedł Oskar Fajfer. Następnie Brzozowski próbował minąć Artura Czaję, jednak ten nie popełniał większych błędów, dzięki czemu dowiózł do mety trzy punkty.

15:31 - zawody zostaną rozegrane według II zestawu startowego.

15:28 - zawodnicy powrócili do parku maszyn. Niebawem początek spotkania. Na trybunach zasiadło około 3 tys. kibiców.

15:20 - rozpoczęła się prezentacja.

15:11 - próba toru zakończona. Czas na kosmetykę nawierzchni.

15:04 - na owalu zameldowali się również gospodarze - Daniel Jeleniewski i Artur Czaja.

15:01 - rozpoczęła się próba toru. Jako pierwsi nawierzchnię testują goście z Gdańska - Magnus Zetterstroem oraz Eduard Krcmar.

14:16 - w Częstochowie jest słonecznie. Na niebie pojawiają się pojedyncze chmury, ale na ten moment nie ma zagrożenia opadami. Temperatura powietrza oscyluje w granicach 25 stopni Celsjusza.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami zakończył się zwycięstwem Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk 54:36.

Bieg 8
Oskar Polis Taśma Daniel Jeleniewski
1

Pewna wygrana gości, którzy na swoją korzyść rozegrali pierwszy łuk i później już nie oddali podwójnego prowadzenia. Hubert Łęgowik zanotował defekt na ostatniej lokacie.

Daniel Jeleniewski zerwał taśmę. W powtórce zastąpi go Oskar Polis.