Bieg 15
38
4 : 2
46

Ponownie, akcja firmowa Śwista. Zaatakował po szerokiej na pierwszym łuku i odniósł zwycięstwo. Na jednym kole żegnał się z publicznością.

3

Norbert Kościuch na trzecim okrążeniu wyprzedził Roberta Miśkowiaka.

2

Piotr Świst czekał na pierwszym łuku na Bjarne Pedersena, ale zabrakło między nimi porozumienia i w efekcie Świst spadł na koniec stawki. Przerwa.

1

Kapitalna walka o 1. miejsce pomiędzy Pedersenem a Gapińskim.

Bieg 11
26
3 : 3
34

Schemat podobny. Goście rewelacyjnie ze startu, ale jeszcze lepiej po szerokiej Piotr Świst. Kapitalnie żegna się on z pilską publicznością.

Bieg 10
23
1 : 5
31

Od startu do mety goście prowadzili podwójnie. Ich zwycięstwo było niezagrożone. Przerwa.

W Pile zaczął padać deszcz.

-> Falubaz i Get Well częstymi rywalami w play-off. Ich spotkania przeszły do historii

Bieg 9
22
3 : 3
26

Michał Szczepaniak atakując na drugim wirażu po zewnętrznej Jakuba Jamroga spadł na koniec stawki. Piotr Świst ogromnie cieszył się z biegowego zwycięstwa.

Bieg 8
19
4 : 2
23

Goście po raz kolejny popisali się świetnym startem, ale na pierwszym łuku Norbert Kościuch atakiem po zewnętrznej wyprzedził Tomasza Gapińskiego. Na drugim wirażu atak na Tungate'a dał mu prowadzenie. Z tyłu Pawlak na dystansie uporał się z Gapińskim i później jechał na równi z Australijczykiem.

Bieg 7
15
4 : 2
21

Po starcie goście ponownie byli na podwójnym prowadzeniu, lecz napędzony pod samą bandą Piotr Świst wyjechał na wyjściu z pierwszego łuku na czoło stawki. Szczepaniak do samego końca atakował Piosickiego i ostatecznie wyprzedził go przed samą metą. Przerwa.

-> Zobacz galerię z pięknymi żużlowymi podprowadzającymi!

Bieg 6
11
1 : 5
19

Pewne zwycięstwo Orła. Kościuch dopiero na drugim okrążeniu minął Trzensioka i zaczął gonić rywali.

Bieg 5
10
3 : 3
14

Goście po starcie wyjechali na podwójne prowadzenie, ale dość szybko Tomasza Gapińskiego wyprzedził Bjarne Pedersen. Na ostatnim łuku Duńczyk zdecydował się na odważny atak i tuż przed metą wyprzedził także Tungate'a. Z kolei Kurtz był bliski wyprzedzenia Gapińskiego.

Bieg 3
7
3 : 3
11

Jakub Jamróg przez 4 okrążenia naciskał na wolno jadącego Bjarnego Pedersena, ale nie dał rady wyprzedzić Duńczyka. Ostrzeżenie za utrudnianie startu otrzymał Brady Kurtz.

Bieg 2
4
3 : 3
8

Mike Trzensiok wygrał start, ale na drugim okrążeniu wyprzedził go Oskar Bober, który ostatecznie pewnie wygrał. Arkadiusz Pawlak miał problemy na starcie, podniosło jego przednie koło, ale już na drugim łuku wyprzedził on Piosickiego.

Bieg 1
1
1 : 5
5

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia Orła. Zdecydowane zwycięstwo pary gości.

14:20 - Zawody zostaną rozegrane według II zestawu startowego.

14:17 - Prezentacja została zakończona. Wkrótce pierwszy bieg.

14:11 - Wzruszający moment. Kibice wstali i gromko zaśpiewali Świstowi "dziękujemy".

14:10 - Podczas prezentacji ogłoszono, że będzie to ostatni mecz w Pile Piotra Śwista. Po tym sezonie ten zawodnik kończy karierę.

14:04 - Rozpoczęła się prezentacja.

13:59 - Próba toru została zakończona. Niebawem prezentacja.

13:53 - Z usterką udało się uporać. Próba toru została wznowiona.

13:45 - Frekwencja 4500. Cały czas trwa naprawa dmuchanej bandy. Odstęp między nią a drewnianą częścią bandy jest zbyt duży.

13:37 - Arbiter miał zastrzeżenia do stanu dmuchanej bandy na drugim łuku i zarządził jej poprawę. W związku z tym próba toru została na jakiś czas przerwana.

13:32 - Na próbę toru łodzianie desygnowali Tomasza Gapińskiego i Timo Lahti. Z kolei pilanie posłali Mike'a Trzensioka oraz Bjarne Pedersena. Na trybunach mniej więcej 3500 widzów.

13:26 - Próba toru rozpocznie się o godzinie 13:30.

13:25 - Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi ekipami w Łodzi zakończyło się zwycięstwem Orła 47:43.

13:20 - Cały czas utrzymuje się dobra pogoda. Na trybunach około 2000 widzów. Sporo kibiców oczekuje jeszcze na wejście przed stadionem.

12:47 - Od dłuższego czasu nie pada. Zza chmur przebija się słońce i jest dość ciepło. Goście są już po obchodzie toru.

12:32 - W Pile pochmurno, przelotnie pada deszcz, ale tor jest dobrze przygotowany i spotkanie na tę chwilę jest niezagrożone.

Jak mecze typują eksperci WP SportoweFakty?