Bieg 15
41
5 : 1
37

Pewna wygrana duetu gospodarzy. Mecz kończy się zwycięstwem Polonii Bydgoszcz. Goście dzięki temu triumfowi zapewnili sobie utrzymanie w rozgrywkach Nice PLŻ.

0

Pewna wygrana Stanisława Mielniczuka. Marcin Jędrzejewski atakował rywala, ale bezowocnie. Przerwa na prace torowe.

-> Ojciec poszkodowanego Sebastiana Niedźwiedzia nie daje za wygraną. "Chcą, by sprawa ucichła, ale nie pozwolę na to"

Bieg 12
32
2 : 4
34

Andriej Kudriaszow na dystansie pokonał Stanisława Mielniczuka.

Bieg 11
30
2 : 4
30

Wiktor Kułakow na linii mety uporał się z Marcelem Kajzerem.

Bieg 10
28
4 : 2
26

O kolejności na mecie zadecydował start oraz rozegranie pierwszego łuku.

Dzisiejszy mecz w Rawiczu śledzi około 250 widzów. Banda została naprawiona, za moment dziesiąty bieg.

-> GALERIA z Grand Prix Niemiec w Teterow. Polecamy!

Bieg 9
24
3 : 3
24

Po biegu Curyło nie zdołał zredukować w porę prędkości i zahaczył o bandę na wejściu w pierwszy łuk. Bydgoszczanin upadł na tor, ale po chwili podniósł się z niego o własnych siłach. Potrzebna jest wymiana jednego z elementów pneumatycznej bandy. Ponadto sędzia zarządził kosmetykę toru.

16

Rafał Konopka przegrał start, jednak na dystansie przedarł się na drugą lokatę. Przerwa na kosmetykę toru.

Powtórka w pełnej obsadzie.

Na pierwszym łuku upadł Oskar Ajtner-Gollob.

-> GALERIA z pięknymi żużlowymi podprowadzającymi! Polecamy!

7

Wojciech Lisiecki walczył z Damianem Adamczakiem. Przez moment "Lisek" znalazł się na drugiej lokacie, ale rywal szybko skontrował.

4

Andriej Kudriaszow na linii mety minął Adriana Gomólskiego. Świetna pogoń Rosjanina zakończona sukcesem.

15:10 - zawodnicy powrócili do parku maszyn. Za około pięć minut początek rywalizacji.

15:03 - czas na prezentację.

14:45 - rozpoczęła się próba toru. Biorą w niej udział Oskar Ajtner-Gollob i Tomasz Orwat, a także Marcel Kajzer oraz Arkadiusz Potoniec.

14:29 - w Rawiczu jest ciepło i słonecznie. Składy potwierdzone.

Jak mecze typują eksperci WP SportoweFakty?

Bieg 6

Pewna wygrana zawodników Polonii Bydgoszcz.

Bieg został przerwany. Na drugim łuku upadek zaliczył Marcel Kajzer. Zawodnik miejscowej drużyny został wykluczony z powtórki.

Bieg 14

Bieg ponownie został przerwany. Marcel Kajzer otrzymał upomnienie za utrudnianie procedury startowej.

Na drugim łuku pierwszego okrążenia upadek zaliczył Rafał Konopka. Motocykl wyleciał w powietrze, po czym wylądował na bandzie. Trwa wymiana jednego z elementów pneumatycznej bandy. Z zawodnikiem miejscowej ekipy jest wszystko w porządku. W chwili kolizji był ostatni. Konopka został wykluczony z powtórki.