O kolejności na mecie zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

4 : 2
6
Tomasz Przywieczerski Rezerwa zwykła za Oskar Bober
0

Przedpełski w połowie pierwszego okrążenia przedarł się na prowadzenie. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
8
3 : 3
4

O wyniku biegu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 2
5
5 : 1
1

Piosicki najlepiej wyszedł ze startu, ale na dystansie spadł na koniec stawki.

Bieg 1

Po starcie było 5:1 dla pary Orła Łódź, ale Gomólski od wyjścia z pierwszego łuku rzucił się w pogoń za rywalami i szybko uporał się z Jamrogiem, a następnie wyprzedził Tungate'a. Następnie jadący na ostatnim miejscu Cook wyprzedził Jamroga i skorzystał na pechu Tungate'a, który na ostatnim okrążeniu zanotował defekt motocykla jadąc na drugim miejscu.

16:05 - Składy potwierdzone.

16:01 - Na trybunach około 250 kibiców. Trwa kosmetyka toru.

Bieg 7

Groźnie wyglądający upadek zaliczył Cook, którego obróciło wraz z motocyklem, ale na szczęście Brytyjczyk wstał o własnych siłach. Cook jechał wówczas na drugim miejscu. Wyniki zaliczono po trzech okrążeniach. Cook został wykluczony. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9

Adamczak jechał na drugiej pozycji, ale miał problemy z opanowaniem motocykla i spadł na trzecią lokatę. Defekt na pierwszym kółku na czwartej pozycji zanotował Gomólski.

Bieg 10

Pewne zwycięstwo Miedzińskiego. Ogromne odległości między zawodnikami. Defekt Bobera na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11
Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Craig Cook
1

Duży pech Tungate'a, który na trzecim kółku zanotował upadek jadąc na prowadzeniu. Australijczyk został wykluczony, a wyniki zaliczono.

Bieg 12
Igor Kopeć-Sobczyński Rezerwa zwykła za Adrian Miedziński
1

Na ostatnim łuku Krzyżanowski zaatakował Piosickiego i jako pierwszy minął linię mety. Defekt Jamroga na ostatnim miejscu.

Bieg 13
Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Kacper Gomólski
w

Na pierwszym łuku Turowski zanotował upadek. Junior Get Well Toruń podniósł się z toru o własnych siłach i udał się do parku maszyn. Turowski nie pojechał w powtórce. W niej ogromne różnice między zawodnikami. Miśkowiak od połowy ostatniego okrążenia jechał na zdefektowanym motocyklu, ale i tak utrzymał drugie miejsce.

Bieg 14

Piosicki na ostatnich metrach wykorzystał błąd Turowskiego i przedarł się na prowadzenie. Defekt Kościelskiego na końcu stawki.

Bieg 15
Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Dawid Krzyżanowski
u

Pewny triumf Miśkowiaka. Turowski upadł na drugim łuku trzeciego okrążenia, a jechał wtedy na drugim miejscu. Tungate wcześniej zanotował defekt na ostatniej pozycji.