3 Kamil Brzeziński 1 0 0 2 1 4
4 Eryk Borczuch d 0 2 w 0 2
5 Dawid Flis 0
Bieg 20

Zdecydowane zwycięstwo Kozy. Tym razem Mazur nie miał już tak łatwo o punkty, bo po starcie jechał na trzeciej pozycji, a na dystansie zanotował defekt.

1
Bieg 19

Nowiński rozegrał start i pierwszy łuk na swoją korzyść, a potem dojechał niezagrożony do mety.

Bieg 16

Peroń wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Madej zdecydowanie wygrał z Bialkiem i Nowińskim. Przerwa.

Bieg 15

Także doświadczony na tle rywali Mazur jest dziś piekielnie szybki i odnosi kolejne zdecydowane zwycięstwo. Świącik wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

w

Fatalny upadek Borczucha. Na przeciwległej prostej walczył on z Bialkiem. W pewnym momencie reprezentanta gospodarzy podniosło i zanotował on groźnie wyglądający upadek. Karetka na torze, Borczuch na noszach zabrany do parkingu. Bialk wykluczony z powtórki. Na szczęście Borczuch jest zdolny do dalszej jazdy. Zawodnik nie wyjechał jednak do powtórki i został wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Pewny triumf Mazura.

Bieg 12
Bartosz Świącik Rezerwa zwykła za Brak zawodnika
w

Upadek Świącika na trzeciej pozycji. Zawodnik był nieatakowany przez nikogo. Powtórka w trzyosobowej obsadzie, Świącik wykluczony. Na szczęście wstał on o własnych siłach. W drugiej odsłonie zawodnicy nie nawiązywali walki na dystansie. Włodarczyk wykluczony za zdublowanie przez rywali. Przerwa na równanie toru.

Bieg 11
Arkadiusz Madej Rezerwa zwykła za Brak zawodnika
1

Kolejne przekonujące zwycięstwo Mazura, któremu nie zagrozili rywale. Peroń został wykluczony z wyścigu za przekroczenie limitu dwóch minut.

Bieg 10
3

Mazur po raz kolejny był bezkonkurencyjny. Kolejność wyścigu ustaliła się po rozegraniu pierwszego wirażu.

Bieg 8

Koza prowadził od startu i nie dał żadnych szans Rolnickiemu. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7
1

Pewny triumf Mazura. Bialk i Brzeziński toczyli walkę o trzecią pozycję. Bialk dopiero na ostatnim łuku uporał się z Brzezińskim.

Bieg 6
Michał Nowiński Rezerwa zwykła za dzika karta
3

Upadek Nowińskiego i Peronia na drugim łuku. Zawodnicy uszkodzili dmuchaną bandę. Peroń wstał o własnych siłach, ale został wykluczony. Ostatecznie obaj żużlowcy zostali odwiezieni karetką do parku maszyn, jednak są zdolni do kontynuowania zawodów.

Bieg 4
3

Zdecydowany triumf Rolnickiego. Świącik zanotował upadek na pierwszym łuku, ale szybko się podniósł i zjechał na murawę. Bieg nie został więc przerwany.

Przerwa na równanie toru.

Bieg 3

Mazur prowadził od startu. Konieczny początkowo jechał ostatni, ale na dystansie minął Borczucha. Ten niedługo później zanotował defekt na końcu stawki.

Bieg 1
Ernest Koza Rezerwa zwykła za Brak zawodnika
3
Michał Nowiński Rezerwa zwykła za Brak zawodnika
0

Koza na pierwszym łuku uporał się z Rolnickim, zaś Peroń na dystansie wyprzedził Nowińskiego.

16:57 - Rozpoczyna się prezentacja. Na trybunach jest ok. 300-400 osób.

16:45 - Zawody wydają się być niezagrożone. W Lublinie cały czas jest gorąco, a na niebie jest już niewiele chmur.

16:27 - W zespole Speedway Wandy nie pojedzie Eryk Budzyń, przez co krakowianie nie zostaną sklasyfikowani.

15:40 - W Lublinie jest ciepło i świeci słońce, ale na horyzoncie pojawiają się ciemne chmury.

Bieg 2

W drugiej odsłonie Koza prowadził od startu i nie dał żadnych szans Madejowi.

Włodarczyk jadąc na końcu stawki zanotował groźnie wyglądający upadek na trzecim okrążeniu. Na szczęście żużlowiec wstał o własnych siłach i jest zdolny do dalszej jazdy. Powtórka w dwuosobowej obsadzie.

Bieg 5
Kacper Konieczny Rezerwa zwykła za Brak zawodnika
2

Kolejność w wyścigu rozstrzygnęła się po rozegraniu pierwszego łuku.

Bieg 9

Nierówny start, Madej otrzymał ostrzeżenie. W drugiej odsłonie tarnowianin wjechał w taśmę, co oznacza, że zostanie mu odjęty punkt. Madej pewnie wygrywa i inkasuje w tym biegu 2 punkty, Świącik został zdublowany przez stawkę.

Bieg 14

Koza wykorzystał swoje doświadczenie i nie dał szans rywalom.

Bieg 17

Koza znów bez większych problemów pokonuje rywala. Peroń wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Bieg 18

Świącik po raz kolejny nie wyjechał do wyścigu. Konieczny praktycznie wygrał bieg już po dobrym wyjściu spod taśmy.