16 9 Jordan Stewart 0 w 1 1 0 2
Finał A

Watt nie miał większych problemów z wygraniem wyścigu finałowego.

Finał B

Batchelor przez trzy okrążenia walczył o zwycięstwo z Tungatem. Ostatecznie zawodnik Wybrzeża wygrał i awansował do finału A. Masters zanotował defekt na czwartym miejscu.

Bieg 20

Sedgmen wygrywając 20. bieg zapewnił sobie zwycięstwo w turnieju zasadniczym i awans do finału A! Pojadą w nim też Watt i Morris. Masters, Batchelor, Tungate i Fricke wystąpią w finale B.

Bieg 19

Fricke w końcu udało się wygrać wyścig, choć musiał uważać na Pickeringa.

Bieg 18

Pewna wygrana Tungate'a.

Bieg 17

Masters na dystansie nie był w stanie zbliżyć się do Morrisa, który zapewnił sobie udział w finale A.

Bieg 16

Wyścig przerwany ze względu na nierówny start. Morris otrzymał ostrzeżenie. Watt odniósł kolejne pewne zwycięstwo.

Bieg 15

Łatwe zwycięstwo Mastersa.

Bieg 14

Batchelor po starcie znowu miał problemy i spadł na chwilę nawet na czwarte miejsce, ale na trasie zdołał się przedrzeć na prowadzenie.

Bieg 13

Sedgmen po raz kolejny odniósł pewne zwycięstwo.

Bieg 12

Bardzo szybki tego dnia Watt nie miał większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Masters jechał na czwartym miejscu i miał problemy sprzętowe. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Sedgmen wystrzelił z czwartego pola jak z katapulty i objął pewne prowadzenie.

Bieg 10

Zgodnie z przewidywaniami Morris nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Bieg 9

Batchelor pojechał zbyt szeroko i spadł na czwarte miejsce. Na trasie zdołał jednak wyprzedzić Kurtza.

Bieg 8

Pewne zwycięstwo Watta. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 6

Sedegmen przez dwa okrążenia bronił się przed Holderem i jednocześnie starał się atakować Mastersa.

Bieg 5

Po 4. biegu zarządzono równanie toru. Trwa również przerwa związana z zachodem słońca, który utrudnia zawodnikom jazdę.

Na drugim łuku pierwszego okrążenia na tor upadł Lidsey. Za spowodowanie jego upadku z wyścigu wykluczony został Stewart. W powtórce Fricke był wręcz przyklejony do tylnego koła Lidsey'a, ale nie zdołał go wyprzedzić.

Bieg 4

W pierwszym łuku na tor upadli Sedgmen i Tungate. Obaj zawodnicy na szczęście wstali o własnych siłach. Powtórka odbędzie się w czteroosobowej obsadzie, ale na razie trwa przerwa bowiem uszkodzeniu uległa banda pneumatyczna.

Morris jechał blisko Sedgmena, ale nie na tyle aby przeprowadzić atak.

Bieg 3

Masters nie był w stanie na tyle zbliżyć się do Batchelora, aby przeprowadzić skuteczny atak. Pickering na dystansie wyprzedził Stewarta.

Bieg 2

Pewne zwycięstwo Proctora.

Bieg 1

Todd Kurtz prowadził po starcie, ale Watt szybko się z nim uporał i wygrał z dużą przewagą.

Relacja na podstawie speedwayupdates.proboards.com.

Po 20. biegu rozegrane zostaną finały B i A. W pierwszym pojadą zawodnicy z miejsc 4-7, w drugim z miejsc 1-3 oraz zwycięzca finału B.