16 15 Cooper Riordan 2 0 0 0 0 2
Finał A

Sedgmen upadł na tor w pierwszym łuku i został wykluczony z powtórki. W tej zwyciężył Masters.

Finał B

Do Finału A awansuje tylko zwycięzca wyścigu. Sedgmen cały wyścig jechał przyklejony do Kurtza i wyprzedził go szalonym atakiem na ostatnim łuku.

Bieg 20

Morris na drugim łuku upadł na tor i został wykluczony z powtórki.

Bieg 19

Wyścig zostanie powtórzony ze względu na nierówny start. Pickering cały czas kąsał atakami Kurtza, ale ten mądrze się bronił.

Bieg 18

Watt starał się, ale nie był w stanie przeprowadzić skutecznego ataku, aby awansować na pierwsze miejsce. Fricke, Watt i Masters są już pewni udziału w Finale A.

Bieg 17

Przebudzenie Jacka Holdera, który odniósł pewne zwycięstwo, choć trzeba pamiętać, że miał w tym biegu rywali z niższej półki.

Bieg 16

Pewne zwycięstwo mistrza świata juniorów, który prezentuje się dziś zdecydowanie lepiej niż podczas pierwszej rundy w Gillman.

Bieg 14

Nierówny start, wyścig zostanie powtórzony.

Bieg 13

Bieg bez emocji. Masters nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Bieg 12

Kurtz prowadził przez prawie cały wyścig, ale Masters zdołał go wyprzedzić atakiem na ostatnim łuku.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Stewart zanotował upadek i został wykluczony z powtórki. W tej Batchelor dwoił się i troił żeby wyprzedzić Fricke, ale bezskutecznie.

Bieg 10

Watt nie był w stanie znaleźć sposobu na wyprzedzenie Sedgmena.

Bieg 9

Pewne zwycięstwo Morrisa. Proctor i Lidsey kilka razy zamieniali się pozycjami na dystansie.

Bieg 8

Broniący mistrzowskiego tytułu Brady Kurtz wygrał swój pierwszy wyścig w tegorocznych mistrzostwach.

Bieg 7

Masters wybierał dobre ścieżki do jazdy i wygrał z najlepszym czasem dnia.

Bieg 6

Pech Batchelora. W trakcie wyścigu musiał zjechać na murawę, a jego motocykl zaczął się palić! W momencie przerwania biegu prowadził Watt. Powtórka odbędzie się w trzyosobowej obsadzie. W tej kolejny pewny triumf odniósł Watt.

Bieg 5

Wszystko rozstrzygnęło się w pierwszym łuku. Sedgmen nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Bieg 4

Wyścig przerwany ze względu na... nierówny start. Przed taśmą ruszał się Batchelor. W powtórce Tungate na trasie wygrał walkę o trzecie miejsce z Proctorem.

Bieg 3

Nierówny start - wyścig przerwany. Powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie. W tej mieliśmy podobny scenariusz. Wyścig udało się rozegrać dopiero za trzecim razem.

Bieg 2

Sedgmen przegrał start, a próbując poprawić swoją pozycję w pierwszym łuku popełnił błąd i wpadł w dmuchaną bandę. Decyzją sędziego został wykluczony z powtórki. W tej pewna wygrana Mastersa.

Bieg 1

Pewne zwycięstwo Watta.

Relacja na podstawie speedwayupdates.proboards.com.

Po 20. biegu rozegrane zostaną finały B i A. W pierwszym pojadą zawodnicy z miejsc 4-7, w drugim z miejsc 1-3 oraz zwycięzca finału B.