Bieg 15
57
5 : 1
33

Łodzianie podwójnym zwycięstwem przypieczętowują triumf w niedzielnym spotkaniu. Tomasz Gapiński próbował atakować Hansa Andersena. Dzięki wygranej podopieczni Janusza Ślączki awansują na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

32

Pilanie lepiej wyszli ze startu i zmierzali po podwójne zwycięstwo. Parę gości rozdzielił jednak Edward Mazur.

28

Upadek w pierwszym łuku zanotował Norbert Kościuch. Wyścig został przerwany. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie. Norbert Kościuch znalazł się w karetce. Pilanin zjechał w karetce do parkingu, po czym wrócił do swojego boksu.

W drugiej odsłonie wyścigu kolejny upadek Norberta Kościucha. Sytuacja miała miejsce na drugim łuku podczas walki pilanina z Andersenem.

Orzeł Łódź zapewnia sobie zwycięstwo za 3!

27

Tomasz Gapiński najlepiej wyszedł ze startu i odniósł pewne zwycięstwo. Bieg bez historii.

5
4
7
5
4
komentarz

Łodzianom brakuje jeszcze 10 punktów do zgarnięcia bonusu.

1
2
1
1
Czy Euro Finannce Polonia zdobędzie 35 lub więcej punktów?
24

Na wyjściu z pierwszego łuku parę gospodarzy rozdzielił Michał Szczepaniak. Na trzecim okrążeniu Mazur wyprzedził przy kredzie Szczepaniaka. Przewaga łodzian w dwumeczu wzrosła do sześciu punktów.