15 9 Hubert Łęgowik 0 0 1 1 u 2
16 3 Sebastian Niedźwiedź t 0 d d d 0
17 4 Patryk Dolny 0 0 0 0 d 0
Bieg 16

Baliński na pierwszym łuku przedarł się z czwartego miejsca na drugie. Następnie minął Cyfera, który na ostatnim kółku odzyskał prowadzenie. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 14

Bardzo ciasno na wejściu w pierwszy łuk. Upadek zanotował wzięty w kleszcze Zengota. Na szczęście nic mu się nie stało i jest zdolny do dalszej jazdy.

Co za jazda Woryny! Po pierwszym łuku był ostatni, ale już na drugim okrążeniu efektownym atakiem pod bandą przedarł się na drugie miejsce. Na ostatnim łuku ponownie jadąc pod bandą Woryna minął Woźniaka.

Bieg 12

Jędrzejak na pierwszym łuku przedarł się na prowadzenie. Przerwa na równanie toru.

Bieg 10

Kasprzak po słabym starcie wyprzedził Balińskiego, ale nie zdołał minąć Nowaka.

Bieg 9

Upadek Woźniaka na wyjściu z pierwszego łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Pawlicki na ostatnich metrach minął Woźniaka.

W Rawiczu zaczął lekko kropić deszcz. Na trybunach 600 kibiców.

Bieg 8

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3

Nowak na drugim kółku atakiem przy krawężniku wyprzedził Łęgowika.

Bieg 2

Zengota wygrał start, lecz na drugim okrążeniu wyprzedził go Kasprzak, a na kolejnym kółku sposób na minięcie Zengoty znalazł Zgardziński.

Bieg 1
Marcel Kajzer Taśma Sebastian Niedźwiedź
2

Niedźwiedź dotknął taśmy, w jego miejsce Kajzer. Miedziński wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Woryna atakował Kajzera.

Awans do finału uzyska czterech zawodników + rezerwowy

15:58 - Po licznych przemówieniach prezentacja dobiegła końca.

15:53 - W Rawiczu trwa prezentacja. Na trybunach około 300 widzów, ale wciąż w okolicach stadionu jest wielu fanów.

15:48 - Obsada zawodów potwierdzona. Pierwszym rezerwowym będzie Kajzer. Jędrzejewski nie jest obecny w Rawiczu.

15:30 - W Rawiczu niebo lekko zachmurzone, ale nie zapowiada się na deszcz. Temperatura powietrza wynosi około 15 stopni.

Bieg 4

Pawlicki do ostatnich metrów atakował Musielaka. Defekt Miśkowiaka na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Zengota prowadził od startu do mety. Defekt Niedźwiedzia na końcu stawki.

Bieg 13

Nowak wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Musielak na drugim łuku po ostrej walce wyprzedził Miedzińskiego.

Bieg 15

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Gdy Pawlicki z Jędrzejakiem na pierwszym łuku walczyli o prowadzenie, odważnym atakiem wyprzedził ich Kasprzak.

Bieg 17

Miedziński wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Defekt Balińskiego na trzecim miejscu.

Bieg 18

Groźnie wyglądający upadek na ostatnim łuku zanotował Łęgowik, który jechał na trzecim miejscu. Zawodnik gdańskiego klubu wstał z toru o własnych siłach i udał się do parku maszyn.

Bieg 19

Defekt Niedźwiedzia na trzecim miejscu.

Bieg 20

Musielak do końca atakował Woźniaka. Defekt Dolnego na końcu stawki.

Bieg dodatkowy

W biegu dodatkowym o czwarte miejsce pojadą Jędrzejak i Miedziński. Wygrany wywalczy sobie awans do finału, przegrany będzie w nim rezerwowym.