Bieg 15
51
5 : 1
38

Po raz trzeci w tych zawodach taśma poszła nierówno. W powtórce Ljung jechał między prowadzącym Baranem, a trzecim Jonssonem. Za wszelką cenę starał się przesunąć na prowadzenie, ale musiał też uważać na swojego rodaka. I pod koniec biegu stracił drugą pozycję na rzecz Jonssona.

Bieg 14
46
3 : 3
37

Czaja bez większych problemów wygrał z Ułamkiem. Z tyłu zaś toczyła się walka o punkt między Gruchalskim a Rolnickim.

Bieg 13
43
4 : 2
34

Ułamek na pierwszym łuku wypchnął Michelsena, co wykorzystał Baran i wysforował się na prowadzenie. Zapowiadało się podwójne zwycięstwo Włókniarza, ale Duńczyk pokonał Ułamka na dystansie. Przerwa. Po raz kolejny w biegu pokazowym zaprezentują się Świącik i Konieczny.

Bieg 12
39
3 : 3
32

Kolejność po pierwszym łuku była tą na mecie. Spore odległości między zawodnikami.

Bieg 11
36
4 : 2
29

Jonsson i Ljung stoczyli miłą dla oka walkę o zwycięstwo.

Bieg 10
32
4 : 2
27

Madsen czaił się za plecami Jamroga od samego początku i dopiero na trzecim okrążeniu udało mu się go wyprzedzić. Przerwa na równanie.

Bieg 9
28
2 : 4
25

Czaja wygrał ze sporą przewagą. Na końcu stawki Michelsen uporał się Lampartem.

Bieg 8
26
3 : 2
21

Taśma poszła nierówno w górę. W powtórce bieg został przerwany ponieważ na drugim łuku trzeciego okrążenia Ljung wywiózł Mroczkę i Polak upadł na tor. Jonsson wcześniej zanotował defekt na trzeciej pozycji. Postanowiono zaliczyć wynik biegu.

Bieg 7
23
3 : 3
19

Kolejność wyścigu znów ustaliła się po pokonaniu pierwszego łuku. Spore odległości między zawodnikami na mecie. Przerwa na równanie toru. Treningowe kółka w międzyczasie "kręcą" Bartosz Świącik i Kacper Konieczny.

Bieg 6
20
3 : 3
16

Jonsson na drugim łuku minął nożycami Michelsena, a następnie aż do mety odpierał jego wściekłe ataki.

Bieg 5
17
2 : 4
13

Ljung wygrał po dobrym starcie i poprawnym pokonaniu pierwszego łuku. Na dystansie zawodnicy nie nawiązywali ze sobą walki.

Bieg 4
15
4 : 2
9

Jamróg prowadził od startu, ale po szerokiej szarżował Jonsson i na drugim okrążeniu przesunął się na prowadzenie, którego nie oddał aż do mety. Przerwa na równanie.

Bieg 3
11
4 : 2
7

Taśma poszła nierówno w górę. Powtórka. Michelsen na drugim łuku minął Madsena, a potem starał się wyprzedzić Ułamka, który go blokował. Duńczyk miał po biegu pretensje do Polaka.

Bieg 2
7
4 : 2
5

Gruchalski przez cały wyścig naciskał Rolnickiego. Udało mu się na moment wysunąć na drugie miejsce po skutecznym ataku na początku ostatniego okrążenia, jednak tarnowianin szybko odbił swoją pozycję.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Zawodnicy Unii wygrali start, ale na pierwszym okrążeniu Baran i Lampart wyprzedzili Ljunga.

16:02 - Na torze trwa jeszcze kosmetyka.

15:50 - Względem wczorajszego sparingu, w obu składach zmieni się głównie ustawienie par. Ponadto tym razem gościnnie w barwach Włókniarza wystąpi Dawid Lampart.

15:45 - Trwa próba toru.

15:15 - W Częstochowie jest pochmurno i delikatnie kropi. Temperatura wynosi około 13 stopni.