15 10 Patryk Wojdyło 1 0 0 0 0 1
16 9 Mateusz Rząsa 0 0 0 0 0 0
17 R1 Bartosz Świącik 0 0
Bieg 20

Fenomenalny start i przekonujące zwycięstwo Polisa. Trzensiok z problemami dojechał do mety.

Bieg 19

Kolejne zdecydowane zwycięstwo Drabika, który z kompletem punktów kończy te zawody. Na końcu stawki Konieczny do ostatnich metrów gonił Chmiela.

Bieg 18

Rolnicki i Gruchalski do samej mety toczyli zacięty bój o zwycięstwo.

Bieg 17

Bober bez większych problemów triumfował i zapewnił sobie miejsce w pierwszej piątce. Nowiński wyprzedził Skupienia na drugim okrążeniu.

Bieg 16

Zawodnicy nie nawiązali ze sobą walki w tym biegu. Przerwa.

Bieg 15

Rolnicki jechał na prowadzeniu, ale dał się wyprzedzić Drabikowi na trzecim okrążeniu.

Bieg 14

Skupień ukradł start. Jako, że było to jego drugie ostrzeżenie (pierwsze w biegu nr 8), dostał żółtą kartkę i został wykluczony z wyścigu. W powtórce pewny triumf Gruchalskiego.

Bieg 13

Bezproblemowe zwycięstwo Lamparta. Borczuch jechał z problemami i linię mety minął daleko za rywalami.

Bieg 12

Bezproblemowe zwycięstwo Polisa. Konieczny miał trochę problemów z Borczuchem, który do końca starał się wyrwać drugą pozycję. Wojdyło daleko za stawką. Przerwa.

Bieg 11

Drabik na drugim okrążeniu wyprzedził Skupienia i pognał do przodu. Ogromna przewaga 19-latka na mecie. Spore różnice między zawodnikami.

Bieg 10

Lampart do samej mety musiał bronić się przed zaciekłymi atakami Gruchalskiego.

Bieg 9

Bezproblemowy triumf Chmiela. Za jego plecami toczyła się zacięta walka o drugie miejsce. Bober dopiero na ostatnich metrach zdołał wyprzedzić Rolnickiego.

Bieg 8

Upadek Lamparta na pierwszym okrążeniu. Bieg zostanie jednak powtórzony w pełnej obsadzie, ponieważ sędzia uznał, że start był nierówny (Skupień - ostrzeżenie). W powtórce znów upadek Lamparta. Rzeszowianin upadł na trzecim okrążeniu gdy wyprzedzał Skupienia. Zawodnicy walczyli o trzecią pozycję. Lampart wykluczony i na szczęście zdolny do dalszej jazdy.

W trzeciej odsłonie Skupień prowadził przez większość wyścigu, ale Polis wyprzedził go na ostatnich metrach. Przerwa.

Bieg 7

Peronia mocno podniosło na starcie, zanotował upadek, ale szybko się pozbierał. Na szczęście nic mu się nie stało. Zły po biegu jest Nowiński, który myślał, że bieg zostanie przerwany i puścił gaz. Gigantyczne odległości między zawodnikami na mecie.

Bieg 6

Bardzo zacięta walka o drugą pozycję. Chmiel wygrał z Gruchalskim o zaledwie kilka centymetrów. Wojdyło daleko za stawką.

Bieg 5

Konieczny prowadził od startu, ale Bober wyprzedził go na trzecim okrążeniu. Koniecznego do końca atakował też Trzensiok. Rząsa dojechał do mety daleko za rywalami.

Bieg 4

Nowiński świetnie wystartował, ale jednak musiał bronić się przed zakusami Rolnickiego. Za ich plecami toczyła się zaś rywalizacja o jeden punkt. Przerwa.

Bieg 3

Lampart wygrał bez większych problemów. Peroń na drugim okrążeniu wyprzedził Wojdyłę.

Bieg 2
Bartosz Świącik Taśma Lars Skupień
0

Trzensiok i Chmiel do samej mety walczyli o zwycięstwo. Borczuch z kolei został na starcie - dostał nawet od sędziego ostrzeżenie za utrudnianie startu - ale nie miał problemów z wyprzedzeniem Świącika, który do mety dojechał z problemami.

Bieg 1

Drabik wygrał start i dojechał do mety ze sporą przewagą nad rywalami. Początkowo Polis jechał ostatni, ale jeszcze na pierwszym okrążeniu udało mu się wyprzedzić Gruchalskiego i Bobera.

16:26 - Na kilka minut przed startem turnieju okazało się, że Kamińskiego wciąż nie ma. W związku z tym z numerem 11 wystartuje Emil Peroń, zaś na miejsce pierwszego rezerwowego przesunie się Bartosz Świącik. Zawody będzie oglądać około 100 widzów.

15:58 - Zawody rozpoczną się bez wcześniejszej prezentacji. Na stadionie wciąż nie ma Kamila Kamińskiego. Jeśli się nie pojawi, to wystąpi za niego Emil Peroń.

15:30 - W Krakowie jest dość pochmurnie, ale na szczęście nie zapowiada się na deszcz.