Orlen Liga: Nafta Piła - Legionovia i Budowlani - Pałac na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
PGNiG Nafta Piła - Siódemka SK bank Legionovia 3:2 (37:39, 25:18, 25:20, 17:25, 15:11) Pilanki kończą to spotkanie!
Skomentuj 1
  • wwwitek2006 Zgłoś komentarz
    W zapowiedziach przedmeczowych Nafta chciała "odbić się od dna". Udało jej się. Rozczarowany jestem brakiem zwycięstwa Siódemki - Legionovii. Witek Woźniak
    Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór, zapraszamy na kolejne relacje LIVE oraz na nasze kanały na portalach społecznościowych. Dobrej nocy! Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    W meczu w Łodzi mieliśmy kilka zwrotów akcji i po ostatnim z nich do słowa doszły Budowlane, które błyskawicznie zakończyły to spotkanie. Mamy już dla Was relację z tego meczu.
    Skomentuj 0
    Pierwszy set trwał ponad 40 minut i zakończył się na korzyść Siódemki. Dwie kolejne partie padły łupem gospodyń, ale nie zdołały one zdobyć kompletu punktów. W tie-breaku mogło wydarzyć się praktycznie wszystko, ale od stanu 9:9 dominowały pilanki, które zapisały pierwsze zwycięstwo na swoim koncie w tym sezonie.
    Skomentuj 0
    Uff... to był emocjonujący wieczór. Podsumujmy najpierw spotkanie w Pile.
    Skomentuj 0
    Kingsley odbiera statuetkę dla MVP.
    Skomentuj 0
  • PGNiG Nafta Piła - Siódemka SK bank Legionovia 2:2 (37:39, 25:18, 25:20, 17:25, 14:11) Agata Babicz skuteczna też w bloku - piłka meczowa!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Siódemka SK bank Legionovia 2:2 (37:39, 25:18, 25:20, 17:25, 13:10) Tamara Rakić atakuje w aut i pilanki coraz bliżej pierwszego zwycięstwa w tym sezonie!
    Skomentuj 1
    PGNiG Nafta Piła - Siódemka SK bank Legionovia 2:2 (37:39, 25:18, 25:20, 17:25, 12:10) Gospodynie w natarciu!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Siódemka SK bank Legionovia 2:2 (37:39, 25:18, 25:20, 17:25, 11:10) Agata Babicz i pilanki na prowadzeniu.