WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kolejny sponsor reprezentacji Polski - Alior Bank stworzy portal społecznościowy dla kibiców kadry

Alior Bank został kolejnym sponsorem reprezentacji Polski. Współpraca banku z PZPN obejmie m.in. realizację strategicznych projektów skierowanych do kibiców reprezentacji.
Maciej Kmita
Maciej Kmita

W ramach umowy Alior Bank otrzymał prawo do posługiwania się tytułem Oficjalnego Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski, Piłkarskiej Reprezentacji Polski do lat 21 oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a także do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu reprezentacji Polski. Kontrakt został zawarty na dwa lata.


- Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Alior Bankiem, który jest jedną z wiodących instytucji finansowych, działających w sektorze usług bankowych w Polsce. Cieszymy się, że tak uznana firma zdecydowała się wspierać polską reprezentację. Ponadto, dzięki współpracy pomiędzy PZPN a Alior Bankiem, przedstawimy niebawem ciekawe rozwiązania skierowane do wszystkich kibiców piłkarskich w naszym kraju - mówi sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.

Jednym z projektów, które Alior Bank będzie realizował w ramach współpracy sponsorskiej z PZPN, jest stworzenie portalu internetowego "Łączy nas piłka", zrzeszającego kibiców polskiej reprezentacji.

Za pośrednictwem portalu społecznościowego "Łączy nas piłka" fani futbolu będą mogli skorzystać z innowacyjnych rozwiązań łączących świat sportu i bankowości, które dotychczas nie były oferowane kibicom polskiej reprezentacji. - Jesteśmy pewni, że przyniosą one dodatkowe korzyści i radość fanom piłki nożnej - mówi Krzysztof Czuba, wiceprezes zarządu Alior Banku.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
PZPN

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×