Relację prowadzą : autor:
Rafał Smoliński
autor:
Marcin Motyka
Środowym rywalem Jerzego Janowicza będzie Leonardo Mayer. Pojedynek Polaka i Argentyńczyka rozegrany zostanie jako drugi w kolejności od godz 5:30 naszego czasu na Grand Standzie.
Skomentuj 0

Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami! Zapraszamy na naszą środową relację na żywo ze spotkania z udziałem Jerzego Janowicza, a tymczasem życzymy miłego dnia, przypominając, że już w środę początek eliminacji do Australian Open!
Skomentuj 0

Późno w nocy, a Jerzy Janowicz jeszcze podpisuje autografy!
Skomentuj 0

Podziękowania dla fanów ze strony Polaka. Na naszych kibiców zawsze można liczyć!
Skomentuj 0

Co za emocje! Ponad dwie godziny gry, a mecz się zakończył po godz. 1:00 czasu lokalnego!
Skomentuj 0

Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios 6:1, 6:7(6), 7:6(5) - Jest! Gem, set i mecz Jerzy Janowicz!
Skomentuj 5

• michal l 1
    Topornie to szło ale brawo Jurek , Nick to cenny łup .
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Kamil Wiśniewski 3
    na durnym fuksie
Pokaż więcej komentarzy (3)
  • Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios *6:1, 6:7(6), 6:6(6-5) - Błąd z forhendu, minimalny.
    Skomentuj 3

• AkL 0
      Słowo się rzekło, musi wygrać.
      Paper Monster te skurcze dobrze nie wróżą. zwycięstwo w AO pod znakiem zapytania w takim razie.
    • Paper Monster 0
      AkL Czyli jak przegrać mecz, gdy w decydującym secie ma się: 8 asów, zero DFów, 86% skuteczności pierwszego podania i 83% drugiego. I skurcze..
      [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
    Pokaż więcej komentarzy (1)
    Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios 6:1, 6:7(6), 6:6(6-4)* - Błąd z returnu Polaka. Trzeci meczbol...
    Skomentuj 0

Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios 6:1, 6:7(6), 6:6(6-3)* - Skurcz złapał Kyrgiosa, a Janowicz posłał potężny serwis i ma trzy meczbole!
    Skomentuj 0

Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios *6:1, 6:7(6), 6:6(5-3) - Świetny forhend łodzianina! Jeszcze tylko dwa punkty!