Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Memoriał Wagnera: Cieszy wzrastająca forma - komentarze po meczu Polska - Chiny

Biało-czerwoni odnieśli pierwsze zwycięstwo w Memoriale Wagnera, ich wyższość musieli uznać Chińczycy. - W każdym elemencie graliśmy perfekcyjnie - nie krył Michał Winiarski, kapitan polskiej kadry.
Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik

Weijun Zhong (kapitan reprezentacji Chin): Polacy zagrali dobry mecz. Trener rywali wprowadził sporo zmian w składzie, pokazał zupełnie inną koncepcję polskiego zespołu. My natomiast zagraliśmy słabo taktycznie i technicznie, nie poradziliśmy sobie z przyjęciem zagrywek rywala, które były bardzo silne. To było jednak tylko jedno spotkanie.

Michał Winiarski (kapitan reprezentacji Polski): Ten mecz w naszym wykonaniu był naprawdę bardzo dobry, wystarczy spojrzeć w statystyki, aby zobaczyć, że w każdym elemencie graliśmy perfekcyjnie. I wygraliśmy 3:0. To było zasłużone zwycięstwo. Cieszy to, że w drugim secie wyszliśmy z opresji, a nasza forma wzrasta. Teraz czekamy na mecz z Rosją.


Guochen Xie (trener reprezentacji Chin): Dla nas był to bardzo trudny pojedynek, miałem sporo problemów z ustawieniem optymalnego składu; trzech zawodników: rozgrywający, skrzydłowy i libero nie byli brani pod uwagę. Nie mogę zdradzić z jakiego powodu. Pozostali zawodnicy nie zagrali tak, jak powinni i na pewno zasłużyli na krytykę.

Stephane Antiga (trener reprezentacji Polski): Zagraliśmy bardzo na poważnie, to był dobry mecz, byliśmy skoncentrowani i efekt był taki, jaki wszyscy widzieli. Jeszcze nie jesteśmy w tej optymalnej formie, brakuje nam czasem dokładności w zagraniach, stąd taka, a nie inna liczba błędów, które wciąż nam się przytrafiają. Jednak na tym etapie to normalne.

Memoriał Wagnera: Chińczycy trzymali się mocno tylko w drugim secie - relacja z meczu Polska - Chiny

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×