#dziejesiewsporcie: wielka wpadka Oscara! Zmarnował dwa karne w jedenaście minut

Brazylijczyk Oscar z pewnością liczył, że po transferze do Chin będzie wielką gwiazdą. Na razie jednak nie do końca spełnia oczekiwania. Teraz dodatkowo ośmieszył się w meczu azjatyckiej Ligi Mistrzów.

Jego zespół z Szanghaju przegrał 0:1 z japońskim Urawa Reds, a Oscar w ciągu jedenastu minut zmarnował dwa rzuty karne. Pierwszy strzał z jedenastu metrów wybronił bramkarz. Przy drugiej próbie były piłkarz Chelsea Londyn strzelił mocno w środek bramki, ale bardzo wysoko nad poprzeczką.

W dzisiejszym odcinku zobaczycie także Lewisa Hamiltona, który pochwalił się nowym wizerunkiem. Wziął udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "GQ". Elegancko zaczesane włosy i klasyczny strój sprawiły, że fanki były zachwycone.

Na koniec zaś przekonacie się, że w polskiej klasie A także padają przepiękne gole. Piast Ożarowice rozgromił Czarnych Sucha Góra 10:0, a Piotr Kocot popisał się prześlicznym uderzeniem z ponad trzydziestu metrów.