#dziejesiewsporcie: przyjął piłkę na własnej połowie, a potem... Coś nieprawdopodobnego!

Wow, wow, wow! Trudno nie zachwycać się golem autorstwa Jamesa Bissue z meczu ghańskiej ekstraklasy. Środkowy pomocnik Elmina Sharks w spotkaniu z Legon Cities wykorzystał błąd zbyt daleko wysuniętego bramkarza, z własnej połowy uderzył w kierunku bramki rywala, a piłka po pięknym locie znalazła się w siatce! Sharks wygrali zawody 2:0, a trafienie Bissue to kandydat do nagrody gola roku. W tym odcinku zobaczycie także Memphisa Depaya trenującego z piłką w... basenie oraz Cristiano Ronaldo, który wypoczywa po Euro 2020 ze swoją ukochaną Georginą Rodriguez. Portugalczyk zaproponował jej randkę na luksusowym jachcie.