Bieg pościgowy kobiet w Anterselvie na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Witczyk
Bezbłędna była za to Magdalena Gwizdoń!
Skomentuj 0
Hojnisz zajęła osiemnastą pozycję. Gwizdoń była trzydziesta druga, Pałka trzydziesta trzecia, Bobak trzydziesta czwarta.
Skomentuj 0
Bescond zajęła jedenaste miejsce. Nowakowska-Ziemniak dobiegła do mety na 15. miejscu.
Skomentuj 0
Czwarta była Eckhoff, piąta Domraczewa, szósta Gregorin, siódma Dahlmeier, ósma Kuzmina, dziewiąta Makarainen, dziesiąta Song.
Skomentuj 0
Henkel odparła atak Skardino i wygrała! Druga była Białorusinka, a trzecie miejsce zajęła Berger.
Skomentuj 0
Na 400 metrów przed metą Henkel ma tylko 2 sekundy przewagi nad Skardino.
Skomentuj 0
  • Na 900 metrów przed metą Skardino odrobiła połowę straty do Henkel.
    Skomentuj 0
    Bobak zaliczyła jedną karną rundę, Pałka i Gwizdoń po dwie.
    Skomentuj 0
    Hojnisz zaliczyła jedno pudło. Bezbłędna była Nowakowska-Ziemniak.
    Skomentuj 0
    Henkel ma 10 sekund przewagi nad Skardino i 26 nad Eckhoff.
    Skomentuj 0
    Henkel i Skardino bezbłędne. To te dwie zawodniczki rozstrzygną między sobą kwestie zwycięstwa. Domraczewa dwa pudła, Makarainen trzy, a Bescond cztery.
    Skomentuj 0
    Prowadzące zawodniczki są już na strzelnicy.
    Skomentuj 0
    Na czele biegnie pięcioosobowa grupa. Prowadzi Skardino, a tuż za nią biegną Bescond, Makarainen, Domraczewa i Henkel.
    Skomentuj 0
    Hojnisz jest 18., Gwizdoń 28., Pałka 30., Nowakowska-Ziemniak 31., Bobak 33.
    Skomentuj 0
    Bezbłędne były Pałka i Bobak.
    Skomentuj 0
    Hojnisz bezbłędna, Gwizdoń zaliczyła jedno pudło, a Nowakowska-Ziemniak pomyliła się dwukrotnie.
    Skomentuj 0
    Bezbłędne były goniące Domraczewą Bescond, Henkel, Skardino i Makarainen. Liderką jest Francuzka. Domraczewa jest piąta i traci do niej 10 sekund.
    Skomentuj 0
    Domraczewa dwukrotnie pomyliła się na strzelnicy.
    Skomentuj 0
    Na rundzie biegowej przewaga Domraczewej nad rywalkami wzrosła do 38 sekund. Białorusinka prezentuje kapitalną formę biegową.
    Skomentuj 0
    Po dwóch strzelaniach najlepsza z Polek jest Monika Hojnisz, która zajmuje 24. miejsce. Weronika Nowakowska-Ziemniak jest 26., Magdalena Gwizdoń 29., Paulina Bobak 38., Krystyna Pałka 40.
    Skomentuj 0
    Bobak popełniła jeden błąd, a Pałka strzelała czysto.
    Skomentuj 0
    Dwie karne rundy Nowakowskiej-Ziemniak. Jedno pudło zaliczyła Hojnisz.
    Skomentuj 0
    Czysto strzelały również Henkel i Bescond. Mają one 27 sekund straty do prowadzącej Białorusinki.
    Skomentuj 0
    Domraczewa na drugim strzelaniu bezbłędna i ponownie powiększa przewagę.
    Skomentuj 0
    Na kolejnych 500 metrach przewaga Białorusinki wzrosła o kolejne 4 sekundy. Obecnie ma 16 sekund przewagi nad Bescond.
    Skomentuj 0
    Na rundzie biegowej Domraczewa o 5 sekund powiększyła swoją przewagę nad rywalkami.
    Skomentuj 0
    Po pierwszym strzelaniu Nowakowska-Ziemniak jest osiemnasta, a do Domraczewej traci minutę i 7 sekund. Hojnisz jest dwudziesta pierwsza, Gwizdoń trzydziesta szósta, Bobak trzydziesta dziewiąta, Pałka czterdziesta piąta.
    Skomentuj 0
    Krystyna Pałka dwukrotnie pomyliła się na strzelnicy. Magdalena Gwizdoń i Paulina Bobak były bezbłędne.
    Skomentuj 0
    Monika Hojnisz zaliczyła jedno pudło, Weronika Nowakowska-Ziemniak bezbłędna!
    Skomentuj 0
    Domraczewa na strzelnicy była bezbłędna i jest liderką. Białorusinka ma ponad 7 sekund przewagi nad Henkel i Dunklee. Czwarta jest Bescond. Jedno pudło zanotowała Berger.
    Skomentuj 0
    Najlepsze zawodniczki są już na strzelnicy.
    Skomentuj 0
    Bobak jest 42., a Gwizdoń 43.
    Skomentuj 0
    500 metrów dalej prowadzi już Domraczewa.
    Skomentuj 0
    Hojnisz do Bescond odrobiła 4 sekundy, ale spadła na 22. miejsce. Nowakowska-Ziemniak jest 30., a Pałka 31.
    Skomentuj 0
    Po przebiegnięciu 1,1 km rywalki odrobiły niemal całą stratę do Bescond.
    Skomentuj 0
    Hojnisz, Pałka i Nowakowska-Ziemniak są już na trasie.
    Skomentuj 0
    Jako pierwsza na trasę wyruszyła Anais Bescond. Francuzka ma 7 sekund przewagi nad Andreą Henkel i 10 sekund nad Darią Domraczewą.
    Skomentuj 0
    Oprócz Hojnisz w biegu pościgowym wystąpią Krystyna Pałka (minuta i 19 sekund straty), Weronika Nowakowska Ziemniak (+1:23), Paulina Bobak (+1:51) i Magdalena Gwizdoń (+ 2 minuty).
    Skomentuj 0
    Sobota w Anterselvie stać będzie pod znakiem biegów pościgowych. W rywalizacji pań wystąpi pięć reprezentantek Polski, a jako pierwsza z nich na trasę wyruszy Monika Hojnisz, która do pierwszej zawodniczki traci 48 sekund. - Mój bieg był o wiele lepszy niż w ostatnich zawodach - mówiła Polka po sprincie.