"Kopia cudownego Tateła". Wzruszający wpis Kowalczyk-Tekieli na urodziny syna

Drugi dzień września to szczególny dzień dla Justyny Kowalczyk-Tekieli. Właśnie tego dnia urodziny obchodzi jej synek, Hugo. Z okazji jego drugich urodzin zamieściła w mediach społecznościowych rozczulający wpis.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Justyna Kowalczyk-Tekieli i jej syn Hugo Facebook / oficjalny profil Justyny Kowalczyk-Tekieli / Justyna Kowalczyk-Tekieli i jej syn Hugo
"Dziś dwa lata kończy najweselszy Chłopczyk świata" - rozpoczęła swój wpis Justyna Kowalczyk-Tekieli. Nasza mistrzyni opublikowała w sieci zdjęcie z ukochanym synkiem.

Mały Hugo przyszedł na świat 2 września 2021 roku. "Jest zdrowy, jak rydz. Silny. Uśmiechnięty od ucha do ucha. Sprytny. Energiczny. Już chodzi z głową w chmurach" - dodała nasza mistrzyni olimpijska i świata w biegach narciarskich.

Nie mogło zabraknąć porównania do zmarłego tragicznie Kacpra Tekielego. "Jest maleńką kopią cudownego Tateła" - dodała w rozczulających słowach.

Kacper Tekieli zginął 17 maja 2023. Chciał pobić rekord Ueliego Stecka. Planował zdobyć wszystkie alpejskie czterotysięczniki, których jest łącznie 82. Ostatnim, który udało się zdobyć, był Jungfrau (4158 m n.p.m), czyli trzeci najwyższy szczyt Alp berneńskich. Podczas zejścia wydarzyła się tragedia. Lawina porwała alpinistę.

Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk-Tekieli pobrali się we wrześniu 2020 roku. Po roku cieszyli się narodzinami syna. Oboje byli zakochani w górach. Teraz pasją tą nasza wybitna biegaczka zaraża syna.

Zobacz także:
Kowalczyk żegna się z górami. Napisała o "osobliwym duecie"
Wiadomo, co zniszczyła powódź. Adam Małysz w pierwszej rozmowie po dramacie

ZOBACZ WIDEO: Ludzie Królowej #7. Nikola Horowska ozłocona. "Przeżywałam w tym roku trudne chwile"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×