"Łzy same ciekły". Emocjonalny wpis Kowalczyk-Tekieli

Justyna Kowalczyk-Tekieli wzięła udział w charytatywnym biegu, który wywołał w niej mnóstwo emocji. "Przepraszam. Nie jestem maszyną..." - m.in. takie słowa pojawiły się w jej wpisie w mediach społecznościowych.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Justyna Kowalczyk-Tekieli Instagram / oficjalny profil / Justyna Kowalczyk-Tekieli
"To było bardzo wzruszające wydarzenie. Łzy same ciekły" - napisała w mediach społecznościowych Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Nasza multimedalistka w biegach narciarskich wzięła udział w 8. Biegu po oddech, który niesie pomoc potrzebującym

"Każdy zakupiony pakiet startowy to cegiełka wsparcia i pomoc w walce o oddech chorych na mukowiscydozę" - można przeczytać na oficjalnej stronie tego wydarzenia.

I Kowalczyk wzięła udział w biegu, a po nim totalnie się rozkleiła. Wróciła wspomnieniami do swojego tragicznie zmarłego męża Kacpra Tekielego.

"Ten Bieg i świadomość, jak bardzo mój Mąż uwielbiał, gdy byłam w dobrej formie, dały mi niecałe trzy miesiące temu motywację to wyjścia z domu. Do treningu. Do walki. Hugonek świetnie mamę wytrenował" - napisała nasza biegaczka.

"Pobiegłam bardzo dobrze. Jakby cały ciężar nagle ze mnie spadł" - dodała.

Na koniec zamieściła jeszcze apel do fanów. Przeprosiła za swoje zachowanie. O co chodziło? "PS. Przepraszam, ze nie pozowałam do zdjęć i filmików. Pewnie minie trochę czasu zanim znów będę. Nie jestem maszyną..." - zakończyła swój wpis.

Zobacz także:
Wiadomo, co zniszczyła powódź. Adam Małysz w pierwszej rozmowie po dramacie
Pokazali zdjęcia z kolacji kadry. Lewandowski szaleje w komentarzach

ZOBACZ WIDEO: Ludzie Królowej #9. Nowe życie Joanny Jóźwik. "Spełniam marzenia"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×