Justyna Kowalczyk walczy w swojej koronnej konkurencji NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Szymon Łożyński
Therese Johaug wygrała bieg na 10 km stylem klasycznym w Toblach. Drugie miejsce zajęła Finka Krista Parmakoski. Na trzecim stopniu podium uplasowała się Norweżka Ingvild Flugstad Oestberg. Justyna Kowalczyk zajęła 8. miejsce.
Skomentuj 0
Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne.
Skomentuj 0
Tym samym Polka wyrównała swój najlepszy wynik w tym sezonie z biegu pościgowego klasykiem w Kuusamo.
Skomentuj 0
Na wirtualny trzeci stopień podium awansowała Ingvild Flugstad Oestberg. Norweżka straciła do swojej rodaczki Theresy Johaug 40 sekund.
Skomentuj 0
Charlotte Kalla przybiegła na czwartej pozycji. Justyna Kowalczyk zajmuje siódme miejsce.
Skomentuj 0
Parmakoski ma szansę stanąć na podium, bowiem przegrał z nią Heidi Weng, która na mecie jest na razie trzecia. Justyna Kowalczyk już szósta.
Skomentuj 0
  • Kolejna Finka wyprzedziła Polkę. Aktualnie drugie miejsce zajmuje Krista Parmakoski, która przegrała z Johaug o 28.2 sekundy.
    Skomentuj 0
    Justyna Kowalczyk już na pewno nie stanie na podium. W tej chwili Polka zajmuje czwartą pozycję.
    Skomentuj 1
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      Oj, jaka szkoda... ale i tak brawo Justyna za walkę i miejsce prawdopodobnie w 10-tce :)
      Swoją rodaczkę, a tym samym też Polkę, wyprzedziła na mecie Anne Kylloenen. Finka z Johaug przegrała o 55.7 sekundy.
      Skomentuj 0
      Na mecie jest już Laura Mononen. Finka wyprzedziła Polkę i jest w tej chwili druga.
      Skomentuj 0
      Na przedostatnim pomiarze czasu, po 7.1 km Justyna Kowalczyk jest ósma. Na tym pomiarze zameldowały się już wszystkie czołowe zawodniczki.
      Skomentuj 0
      Na mecie Justyna Kowalczyk cały czas zajmuje drugie miejsce.
      Skomentuj 0
      Na tym pomiarze Justyna Kowalczyk aktualnie plasuje się na 4. pozycji z dużą stratą do wyprzedzających ją Norweżki Heidi Weng i Finki Kristą Parmakoski.
      Skomentuj 0
      A czy Polka stanie na podium? O realizację tego celu będzie bardzo trudno. Przenosimy się na 4. pomiar czasu po 5 km.
      Skomentuj 3
      Therese Johaug już na mecie! Norweżka wyprzedziła Polkę o 1 minutę i 13 sekund. Norweżka na pewno wygra niedzielne zawody!
      Skomentuj 0
      Justyna Kowalczyk już na mecie. Polka na razie prowadzi z przewagą 11.3 sekundy nad Anną Haag.
      Skomentuj 0
      Na metę wpadła już Anna Haag. W tej chwili Szwedka prowadzi.
      Skomentuj 0
      Justyna Kowalczyk zbliża się do mety. Biorąc pod uwagę co dzieje się za plecami Polki na kolejnych pomiarach czasu Polka ma realne szanse zająć miejsce w przedziale 3-6.
      Skomentuj 0
      Justyna Kowalczyk po 7.1 km biegnie cały czas równo i na razie przegrywa tylko z Therese Johaug o 55 sekund.
      Skomentuj 0
      6.7 km ma już za sobą Johaug. Norweżka wyprzedza Justynę Kowalczyk o 43.8 sekundy.
      Skomentuj 0
      Na trasie są już wszystkie zawodniczki, które zgłosiły się do rywalizacji.
      Skomentuj 0
      Justynie Kowalczyk pozostało do mety 3.3 km. Na kolejnym pomiarze czasu, jeszcze przed przybiegnięciem Johaug, Polka prowadzi z przewagą 6.1 sekundy nad Anną Haag.
      Skomentuj 0
      Rywalki, w tym Polkę, nokautuje jednak Therese Johaug. Norweżka wypracowała na razie 37.6 sekund przewagi nad naszą reprezentantką.
      Skomentuj 1
      Justyna Kowalczyk prowadzi po 5 km! Druga Szwedka Anna Haag traci do Polki 7.5 sekundy.
      Skomentuj 0
      Za chwilę Justyna Kowalczyk zamelduje się na trzecim pomiarze czasu, usytuowanym na półmetku rywalizacji.
      Skomentuj 0
      Jeśli Polka utrzyma tempo z początkowej części trasy, będzie miała szanse po raz pierwszy w tym sezonie stanąć na podium!
      Skomentuj 0
      Na pomiarze po 2.1 kilometra zameldowała się już Therese Johaug. Norweżka wyprzedza Kowalczyk o 19.6 sekundy!
      Skomentuj 0
      Na drugim pomiarze czasu (2.1 km) Justyna Kowalczyk już prowadzi! Polka uzyskała 5.3 sekundy przewagi nad Szwedką Anną Haag.
      Skomentuj 1
      Justyna Kowalczyk zameldowała się na pierwszym pomiarze czasu. Po 1.7 km Polka traci do prowadzącej Henriksson 2.1 sekundy.
      Skomentuj 1
      Wystartowała już także Therese Johaug, która jest główną faworytką niedzielnej rywalizacji.
      Skomentuj 0
      Na półmetku biegu (5 km) spośród zawodniczek, które wystartowały, na prowadzeniu znajduje się Szwedka Sofia Henriksson.
      Skomentuj 0
      Justyna Kowalczyk jest już na trasie.
      Skomentuj 2
      Przed południem na włoskiej trasie, na dystansie 15 km, rywalizowali mężczyźni. Najlepszy okazał się Norweg Martin Johnsrud Sundby. Najwyżej z Polaków uplasował się Maciej Staręga, który zajął 52. pozycję.
      Skomentuj 0
      Norweżka w siedmiu startach uzbierała 555 punktów. Dla porównaniu Justyna Kowalczyk wystartowała cztery razy i zdobyła 82 oczka.
      Skomentuj 0
      Pierwsze zawodniczki już wystartowały. Nasza reprezentantka startuje z numerem 28. Jako liderka Pucharu Świata wystartuje Therese Johaug.
      Skomentuj 0
      Polka do rywalizacji wróciła na swoim koronnym dystansie.
      Skomentuj 0
      Po wystartowaniu w biegu łączonym w Lillehammer Justyna Kowalczyk na ponad dwa tygodnie opuściła Puchar Świata.
      Skomentuj 0
      Witamy i zapraszamy na relację z biegu indywidualnego kobiet na 10 km stylem klasycznym w Toblach.