Gdzie obejrzeć galę Dream Boxing? Czy będzie transmisja online?

Przed nami świetnie zapowiadająca się gala Dream Boxing "The show must go on III". W ciemno można zakładać, że zmagania w Getec Arenie z Magdeburgu zagwarantują wiele emocji. Bezpośrednia transmisja w Pilot WP.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Gala Dream Boxing Facebook / Gala Dream Boxing
Fani boksu na pewno zainteresują się galą Dream Boxing "The show must go on III". To wydarzenie odbędzie się już 23 września (sobota). Rywalizacja toczyć się będzie w niemieckim Magdeburgu. Tym razem organizatorzy przewidzieli osiem pojedynków. Zapewne będą one generatorem solidnej porcji adrenaliny.

Gdzie transmisja z Dream Boxing - "The Show must go on III"?


Warto wyraźnie podkreślić, że w naszym kraju będzie można śledzić bezpośrednią transmisję z gali Dream Boxing Series - "The show must go on III". Wydarzenie transmitowane będzie na platformie Pilot WP. W tym miejscu można śledzić również inne sportowe zmagania.


Platforma Pilot WP pozwala na śledzenie rozmaitych wydarzeń na takich urządzeniach jak między innymi nowoczesne telewizory, komputery, smartfony oraz tablety. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.

Gala Dream Boxing - "The show must go on III" transmitowana będzie na Pilot WP w systemie PPV (usługa dodatkowo płatna). Po wykupieniu dostępu widzowie będą mogli śledzić pięściarską rywalizację "na żywo". Przekazowi live towarzyszyć będzie angielski komentarz.

Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 18:00. Za dostęp do transmisji będzie trzeba zapłacić 9,99 zł. Niewątpliwie warto rozważyć tę propozycję. Miłośnicy boksu na pewno na nudę narzekać nie będą.

Karta walk Dream Boxing - "The show must go on III"?


Rywalizacja w ramach gali Dream Boxing - "The show must go on III" upłynie pod znakiem dwóch części. Pierwsza z nich rozpocznie się o godzinie 18:00. W ramach tej premierowej fazy zmagań odbędą się cztery pojedynki.

Pierwszy z nich to starcie Niemca Fatona Tolaja z reprezentantem Bośni i Hercegowiny Bojanem Cesticiem. Ta walka odbędzie się w kategorii "junior ciężka". Podobnie zresztą jak pojedynek Armend Buzaku (Niemcy) - Ivica Jakopic (Chorwacja). Początek drugiej konfrontacji o godzinie 18:30.

Następnie czekają nas zmagania kat. średniej. O 19:00 Niemiec Mahmoud El Shibany zmierzy się z Milosem Janjaninem z Bośni i Hercegowiny. O 19:30 wystartuje zaś starcie Chamseddine Lemjida (Niemcy) z Czechem Stanislavem Eschnerem (kat. półciężka).

Później dojdzie do około godzinnej przerwy. Rywalizacja powróci o godz. 21:00. Wówczas w kategorii półśredniej powalczą Miridon Mulolli (Niemcy) oraz Miroslav Serban (Czechy). Na 21:30 wyznaczony został zaś początek rywalizacji Tyron Zeuge (Niemcy) - Nasser Bukenya (Niemcy) w kat. superśredniej.

Potem odbędą się jeszcze dwie walki. O 22:00 rozpocząć powinno się starcie Ardian Krasniq (Niemcy) - Deniz Altz (Niemcy) - kat. półciężka.

Na zakończenie gali - około 22:45 - przewidziano walkę Toma Schwarza (Niemcy) z Kostiantynem Dovbyschenko (Ukraina). Ci dwaj zawodnicy rywalizować będą w kategorii ciężkiej. Można zakładać, że właśnie ta potyczka będzie najbardziej emocjonująca.

ZOBACZ WIDEO: Szef KSW wściekł się po gali. "Bardzo frajerski numer. Wkurzył mnie!"

Zobacz także:
Wrze po odrzuceniu protestu. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder przedstawił swoje zdanie
Łukasz Jurkowski o oprawie kibiców Widzewa: Czuję się doceniony

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×