Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Polsat Boxing Night: Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński
Dziękujemy za śledzenie relacji LIVE!
Skomentuj 1
 • witaker Zgłoś komentarz
  Fejnie, że Saleta wygral.:) Gołot legenda polskiego boksu.. No coz - nie udało sie :(
  "Andrew" znalazł się na deskach po mocnym sierpie. Próbował się podnieść, ale nie dał rady. Sędzia zdecydował, że to już koniec.
  Skomentuj 0
  Saleta fetuje zwycięstwo po tym jak sędzia wyliczył Gołotę.
  Skomentuj 2
  • Z_I_E_L_O_N_Y Zgłoś komentarz
   Pamiętał..to nikt nie będzie o Tobie !!!!!!
   • Kristof Gryczynski Zgłoś komentarz
    Gołota to największy partacz jaki pojawił się wśród naszych bokserów.WSTYD !!!Zejdż z ringu chłopie i więcej nie wracaj,bo jesteś totalnie skompromitowany.Adamek choć się
    Czytaj całość
    pogrąża,ale nie dałby ci dotrwać do 2-rundy.Jesteś po prostu CIENIAS !!!!Nikt o tobie nie będzie pamiętał.KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pod koniec VI rundy mamy koniec walki!
    Skomentuj 3
    VI runda. Saleta złapał drugi oddech i wyprowadził kilka groźnych sierpowych. Gołota zepchnięty do obrony i znów wypluł ochraniacz. Sędzia zagroził, że jeśli dojdzie do tego jeszcze raz, to będzie dyskwalifikacja.
    Skomentuj 1
    Gołocie znów wypadł ochraniacz na zęby, co zirytowało sędziego ringowego.
    Skomentuj 0
   • Zaczęła się VI runda. Andrzej Gmitruk polecił Gołocie konsekwentnie wyprowadzać ciosy, bo Saleta nie ma już siły się przed nimi bronić.
    Skomentuj 0
    Pod koniec V rundy Saleta słaniał się nogach, ale jakoś zdołał ustać do gongu. To starcie zdecydowanie wygrał "Andrew".
    Skomentuj 0
    V runda. Gołota zdecydowanie przyspieszył i zasypał Saletę gradem prostych. Robi się gorąco!
    Skomentuj 0
    IV runda raczej dla Salety. Mariola Gołota sprawia wrażenie zaniepokojonej. Tempo jest bardzo szybkie jak na wiek obu pięściarzy. Czy wytrzymają kondycyjnie?
    Skomentuj 0
    IV runda. Saleta próbuje wykorzystać fakt, że Gołota opuszcza ręce. Nie brakuje szybkich ciosów, tyle że "Andrew" świetnie balansuje.
    Skomentuj 0
    Gołota zgubił ochraniacz na zęby, ale przerwa trwała tylko kilka sekund.
    Skomentuj 0
    III runda. Wzmaga się doping dla Gołoty. W ringu bez większych zmian. "Andrew" sprawia lepsze wrażenie.
    Skomentuj 0
    Pod koniec II rundy Gołota wyprowadził serię szybkich prostych i to chyba znajdzie odzwierciedlenie na kartach punktowych.
    Skomentuj 0
    II runda. Saleta nieco poprawił celność ciosów, jest groźniejszy niż w poprzedniej odsłonie.
    Skomentuj 0
    II runda. Publiczność zdecydowanie wspiera Gołotę, a on odwdzięcza się naprawdę dobrą formą.
    Skomentuj 0
    I runda dla Gołoty. Momentami opuszczał gardę prowokując przeciwnika, ale przy każdej próbie akcji Salety groźnie kontrował.
    Skomentuj 0
    I runda. Niezła akcja Gołoty, dwa lewe sierpowe. Saleta próbował odpowiedzieć, ale rywal dobrze balansuje ciałem.
    Skomentuj 0
    I runda. Początek aktywniejszy w wykonaniu Gołoty. "Andrew" porusza się w ringu dużo szybciej niż w starciu z Tomaszem Adamkiem.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy!
    Skomentuj 0
    Za chwilę początek pojedynku na dystansie dziesięciu rund!
    Skomentuj 0
    Teraz pora na Andrzeja Gołotę - czterokrotnego pretendenta do mistrzostwa świata prestiżowych federacji. Jego bilans to 41 zwycięstw (33 przed czasem), 8 porażek (5 przed czasem) i 1 remis.
    Skomentuj 0
    Jako pierwszy do ringu wchodzi Przemysław Saleta, który do tej pory zanotował 43 zwycięstwa (21 przed czasem) i 7 porażek (wszystkie przed czasem). Największy sukces tego pięściarza to mistrzostwo Europy. Zdobył je 20 lipca 2002 roku wygrywając z Luanem Krasniqim.
    Skomentuj 1
    Emocje rosną, zaczyna się ceremonia!
    Skomentuj 2
    Jaki wynik typujecie? W sondzie przeprowadzonej na naszym profilu na Facebooku najwięcej głosów zebrała opcja z wygraną Gołoty przed czasem.
    Skomentuj 3
    Jeszcze kilka minut i obaj pięściarze pojawią się w ringu. Na trybunach Ergo Areny nerwowe oczekiwanie.
    Skomentuj 0
    Starcie Zimnocha z Trzcińskim zakończyło się nadspodziewanie szybko. Dlatego przerwa przed głównym wydarzeniem wieczoru będzie dłuższa.
    Skomentuj 0
    Szkoda, że nie doszło do walki z Arturem Szpilką. To na pewno byłby ciekawszy rywal dla Krzysztofa Zimnocha niż prezentujący niski poziom Damian Trzciński. Póki co pięściarz z Białegostoku musi się jednak skupić na starciu z Mikem Mollo.
    Skomentuj 0
    To było ekspresowe starcie. Krzysztof Zimnoch od razu przystąpił do skomasowanego ataku i w drugiej minucie po potężnych ciosach sędzia orzekł techniczny nokaut. Pięściarz z Białegostoku odniósł czternaste zwycięstwo w zawodowej karierze (jedenaste przed czasem). Damian Trzciński doznał natomiast trzeciej porażki (drugiej przed czasem).
    Skomentuj 2
    Za chwilę rozpocznie się przedostatnia walka. W wadze ciężkiej Krzysztof Zimnoch skrzyżuje rękawice z Damianem Trzcińskim. Dystans: 10 rund.
    Skomentuj 0
    Pojedynek zakończony. Sędziowie nie mieli wątpliwości. Paweł Głażewski wygrał wszystkie rundy. Odniósł w ten sposób dwudzieste zwycięstwo w zawodowej karierze. Bartłomiej Grafka doznał szóstej porażki.
    Skomentuj 0
    Trybuny Ergo Areny już niemal wypełnione. Tymczasem w ringu trwa piąta walka. W wadze półciężkiej (na dystansie dziesięciu rund) Paweł Głażewski skrzyżował rękawice z Bartłomiejem Grafką. Zgodnie z oczekiwaniami "Głaz" ma zdecydowaną przewagę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Krzysztof Zimnoch jeszcze nie stoczył walki z Damianem Trzcińskim, ale już wie z kim będzie boksował w następnym starciu. Zanosi się na prawdziwy hit!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Czwarta walka miała jednostronny przebieg. W wadze półciężkiej Dariusz Sęk z łatwością zastopował Remigiusza Woza. Pojedynek zakończył się w czwartej rundzie, podczas której trener Woza poddał swego podopiecznego. Wcześniej był on kilka razy liczony. Sęk odniósł osiemnaste zwycięstwo w zawodowej karierze i siódme przed czasem. Wóz doznał natomiast pierwszej porażki.
    Skomentuj 0
    W przedostatniej walce wieczoru do ringu wejdzie Krzysztof Zimnoch. Czy to zdarzenie wytrąci go z równowagi?
    Skomentuj 0
    Tak główni bohaterowie wieczoru zaprezentowali się w piątek na wadze:
    Skomentuj 0
    W Ergo Arenie zakończyła się trzecia walka. Tym razem w wadze średniej rękawice skrzyżowali Maciej Sulęcki i Robert Świerzbiński. 8-rundowe starcie przyniosło jednogłośny triumf Sulęckiego (78:72, 79:71, 79:71). To jego trzynaste zwycięstwo w zawodowej karierze (nadal jest niepokonany). Oponent doznał pierwszej porażki.
    Skomentuj 0
    Tymczasem w Londynie trwa turniej Prizefighter. Niestety nie mamy dobrych wiadomości. W pojedynku ćwierćfinałowym (na dystansie trzech rund) Albert Sosnowski przegrał przed czasem z Martinem Roganem (16-3, 8 KO). O wszystkim zdecydował potężny prawy sierpowy, po którym Polak miał problemy z utrzymaniem równowagi. Sędzia natychmiast przerwał potyczkę.
    Skomentuj 0
    Druga walka toczyła się w wadze super piórkowej. Naprzeciw siebie stanęli Krzysztof Cieślak i Kamil Łaszczyk. 10-rundowy pojedynek był bardzo zacięty, ale zakończył się jednogłośnym zwycięstwem Łaszczyka (99:91, 99:91 i 99:92). "Szczurek" zachował status niepokonanego, triumfując po raz dwunasty w zawodowej karierze. Cieślak doznał piątej porażki.
    Skomentuj 1
    W pierwszej walce Izu Ugonoh pokonał na punkty Łukasza Rusiewicza. Werdykt sędziów był jednomyślny: 58:56, 58:56 i 59:56. Pojedynek toczono w wadze junior ciężkiej. Ugonoh odniósł dziewiąte zwycięstwo w zawodowej karierze (wciąż jest niepokonany), zaś Rusiewicz doznał trzynastej porażki.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Gala rozpoczęła się o godz. 19.00. W jej ramach przewidziano siedem zawodowych walk. Oto ich lista wraz z wynikami oficjalnego ważenia: 1. waga junior ciężka: Łukasz Rusiewicz 91,7 kg vs Izu Ugonoh 90,4 kg (6 rund) 2. waga super piórkowa: Krzysztof Cieślak 58,5 kg vs Kamil Łaszczyk 58,4 kg (10 rund) 3. waga średnia: Maciej Sulęcki 72,2 kg vs Robert Świerzbiński 71,9 kg (8 rund) 4. waga półciężka: Dariusz Sęk 78,7 kg vs Remigiusz Wóz 79,3 kg (8 rund) 5. waga półciężka: Paweł Głażewski 78,9 kg vs Bartłomiej Grafka 77,1 kg (10 rund) 6. waga ciężka: Damian Trzciński 95,2 kg vs Krzysztof Zimnoch 99,3 kg (10 rund) 7. waga ciężka: Andrzej Gołota 110,1 kg vs Przemysław Saleta 104,9 kg (10 rund)
    Skomentuj 0