KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Liga WSB: Zbigniew Raubo odsłonił "karty" na mecz z Wenezuelą

Grzegorz Kozłowski (-52 kg), Dawid Michelus (-60 kg), Steven Gerrard Donnelly (-69 kg), Mateusz Tryc (-81 kg) i Mantas Valaviczius (+91 kg) wystąpią w Rafako Hussars Poland w meczu z Wenezuelą.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Spotkanie ligi WSB już w ten piątek o g. 20:30 w Pruszkowie. - Zdecydowaliśmy się w naszym sztabie trenerskim, w porównaniu z poprzednim meczem, na dwie zmiany. Do składu wracają Dawid Michelus i Mantas Valaviczius. W wadze superciężkiej rezerwowym będzie Roger Hryniuk, gotowym w każdej chwili zastąpić litewskiego boksera - powiedział główny trener Husarii Zbigniew Raubo.


W poprzednich sezonach pięściarze Rafako Hussars Poland już występowali w Pruszkowie, wygrywając w World Series of Boxing z Argentinca Condors 4-1, czy Mexico Guerreros 3-2. Tym razem drużyna kierowana przez menedżerów Jarosława Kołkowskiego i Jacka Szelągowskiego będzie miała szansę na trzecie zwycięstwo w rywalizacji z zespołem z Ameryki. To także okazja na powtórzenie sukcesu sprzed tygodnia - w Szczecinie Husaria wygrała z USA Knockouts 4-1.

Ze składu wytypowanego na piątkowy mecz najlepszy bilans w Husarii ma pochodzący z Irlandii Płn. Steven Gerrard Donnelly - 5-0. W rankingu WSB zajmuje 3. miejsce z 23 pkt. na koncie i nie ma już szans na zdobycie kwalifikacji olimpijskiej. Rosjanin Radzab Butajew i Marokańczyk Mohammed Rabii mają po 29 punktów. W piątek będą walczyć w Casablance.

Wenezuelczycy walczą o awans do ćwierćfinału World Series of Boxing i prawdopodobnie przyślą do Polski najmocniejszy skład. W tabeli grupy B zajmują 4. miejsce, ale tracą tylko 1 pkt. do Italia Thunder, która spotka się z niepokonanymi Astana Arlans Kazakhstan. Husaria jest 7.

W poszczególnych wagach najlepszymi bokserami Caciques Venezuela w tym sezonie są: -52 kg Eduard Johan Bermudez Salas (bilans 2-2), -60 kg Fradimil Alexander Macayo Leeiva (1-2), -69 kg Gabriel Josse Maestre Perez (3-2), -81 kg Albert Ramon Ramirez Duran (4-1), +91 kg Edgar Ramon Munoz Mata (2-4).

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×