Edyta Górniak, Joanna Racewicz i Marcin Najman na konferencji przed galą Boxing Night 12

Edyta Górniak, Joanna Racewicz, Marcin Najman i Jahmai Satisch – oto najważniejsze postaci konferencji prasowej, której świadkami będziemy w sobotę 12 marca 2016 o godz. 15:00 w stołecznym Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej.

 Redakcja
Redakcja

Powód spotkania to zaplanowana na 15 kwietnia 2016 w Częstochowie gala Boxing Night 12.

Edyta Górniak uświetni galę swoim występem, świetnie znana z TVP Joanna Racewicz poprowadzi licytację charytatywną na rzecz Oliwiera - chłopczyka bez kończyn, któremu organizatorzy pomagali już podczas wcześniejszych gal, natomiast Marcin Najman, w walce wieczoru, zmierzy się z wymagającym i doświadczonym Jahmaiem Satischem. Stawką tego pojedynku będzie tytuł mistrza Europy w K-1.

Podczas spotkania w warszawskim Hiltonie, na które zapraszają organizatorzy, czyli Marcin Najman i Robert Walczak, a a więc grupa NW Promotion, obecni będą także inni bohaterowie kwietniowego widowiska.

Podczas sobotniej konferencji poznamy szczegóły całego wydarzenia, po raz pierwszy zobaczymy też plakat promujący galę.

Bilety na Boxing Night pojawią się w sprzedaży w sobotę 12 marca na stronie kupbilet.pl oraz w Pubie Stacherczak w Częstochowie przy ul. Kościuszki 1.

Transmisję z Boxing Night 12 przeprowadzi TVP.

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×