Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Adamek - Haumono. Gdzie, kiedy, o której walka? Jak oglądać transmisję z PBN 7?

Walka Adamek - Haumono będzie najważniejszym wydarzeniem podczas gali Polsat Boxing Night 7. Gdzie, kiedy, jak i o której godzinie oglądać ten pojedynek i całe PBN 7?

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Tomasz Adamek PAP / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Kiedy i gdzie odbędzie się gala PBN 7?

Polsat Boxing Night 7 "Nowe rozdanie" odbędzie się w sobotę 24 czerwca 2017 roku o godzinie 18:00. Gala organizowana jest w gdańskiej Ergo Arenie przez MB Promotions, czyli grupę Mateusza Borka.

Ważenie pięściarzy odbędzie się dzień przed galą PBN 7 w bocznej sali Ergo Areny. Na żywo obejrzeć będą to mogli nie tylko dziennikarze, ale również kibice.

Adamek - Haumono - walka wieczoru i cała karta walk Polsat Boxing Night

Podczas Polsat Boxing Night 7 kibice zgromadzeni w Ergo Arenie oraz oglądający transmisję TV lub online zobaczą siedem pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Tomasz Adamek vs Solomon Haumono. Oprócz tego w ringu zmierzą się Krzysztof Głowacki vs Hizni Altunkaya, Mateusz Masternak vs Ismaił Siłłach, Ewa Brodnicka vs Marisol Reyes, Maciej Sulęcki vs Damian Ezequiel Bonelli, Łukasz Wierzbicki vs Robert Tlatlik i Adam Balski vs Łukasz Janik.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #3: wizyta KSW na Wyspach, gala ACB 63, przyszłość Chalidowa

O której godzinie rozpocznie się walka Adamek - Haumono?

Gala Polsat Boxing Night 7 rozpocznie się już o 18:00. Trudno dokładnie wskazać o której godzinie na ring wyjdą Adamek i Haumono. Wszystko zależy od tego ile potrwają wcześniejsze pojedynki. Można jednak przypuszczać, że walka wieczoru rozpocznie się około godziny 23.

Transmisja TV i online z Polsat Boxing Night

Walkę Adamek - Haumono oraz całą galę Polsat Boxing Night 7 można oglądać w telewizji oraz internecie w systemie PPV. Dostęp do legalnej transmisji kosztuje 40 zł (w zależności od dostawcy TV cena może się różnić).

Tekstową relację live z PBN 7 "Nowe rozdanie" przeprowadzi za darmo portal WP SportoweFakty.

Jakim rezultatem zakończy się walka Adamek - Haumono?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
 • KS ApatorToruń Zgłoś komentarz
  Wszystko już w tym PPV... Na chu... człowiek płaci 130zł za Internet i Telewizje jak by coś obejrzeć i tak musi wywalić dodatkowe 40zł... I się dziwić że ludzie oglądają na
  Czytaj całość
  streamach jak są ewidentnie waleni w du... W dodatku tak naprawdę interesuje mnie tylko walka Głowackiego, bo "dziadka 7 powrót Adamka" jakoś nie chce mi się oglądać. Zamiast skończyć jak na mistrza przystało to pcha się do walk z innymi dziadkami.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×