PBN 7: Tomasz Adamek dużo lżejszy od Haumono, Piątkowska sprowokowała Brodnicką

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
PAP / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

W bocznej sali Ergo Areny odbyła się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Night 7. Główni bohaterowie wydarzenia nie mieli problemów z uzyskaniem odpowiednich limitów. Tomasz Adamek na wadze był lżejszy od rywala o ponad 11 kg!

Na oficjalnym ważeniu nie zjawiła się jedynie nowa przeciwniczka Ewy Brodnickiej, Viviane Obenauf, która miała problemy z przylotem do Polski. Brazylijka zostanie zważona późnym wieczorem, kiedy wyląduje na lotnisku w Gdańsku.

Do mocnej wymiany spojrzeń i słów doszło pomiędzy Maciejem Sulęckim a Aregentyńczykiem Damianem Bonellim. Długie "face to face" mieli również główni bohaterowie gali w Ergo Arenie - Tomasz Adamek i Solomon Haumono. Rywal "Górala" był od niego znacznie cięższy.

Podczas ważenia nie obyło się jednak bez kontrowersji. Podczas, gdy na scenę miała wyjść Ewa Brodnicka, na wadze pojawiła się inna polska pięściarka i była rywalka "Kleo", Ewa Piątkowska, która miała na sobie założoną dmuchaną oponę, co miało na celu wyśmianie stylizacji Brodnickiej. Po usunięciu Piatkowskiej z podestu, fanom w stroju indianki zaprezentowała się właściwa uczestniczka gali. Tuż po zważanie, za kulisami, doszło do spięcia pomiędzy dwoma rywalkami.

[b]ZOBACZ WIDEO Tomasz Adamek przed PBN 7: jak trafię, mogę położyć każdego

[/b]

Oto oficjalne wyniki ważenia:

Walka wieczoru: Tomasz Adamek (99,6 kg) - Solomon Haumono (111 kg)

Norbert Dąbrowski (75,8 kg) - Robert Talarek (75,4 kg) Łukasz Wierzbicki (63,2 kg) - Robert Tlatlik(62,4 kg) Ewa Brodnicka (60,9 kg) - Viviane Obenauf   Adam Balski (89,25 kg) - Łukasz Janik (90 kg) Maciej Sulęcki (70,5 kg) - Damian Bonelli (69,9 kg) Mateusz Masternak (90,45 kg) - Ismaił Siłłach (90,6 kg) Krzysztof Głowacki (89,9 kg) - Hizni Altunkaya (87,15 kg)

Gala Polsat Boxing Night 7: "Nowe rozdanie" odbędzie się 24 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Transmisja w systemie PPV. Start o godzinie 18.00.

Źródło artykułu: