Boks. MB Boxing Night 8. Kamil Łaszczyk w walce wieczoru. W wadze ciężkiej blisko 230 kg w ringu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MB Boxing Night / Na zdjęciu: karta MB Boxing Night 8
Materiały prasowe / MB Boxing Night / Na zdjęciu: karta MB Boxing Night 8
zdjęcie autora artykułu

Mimo problemów z organizacją wydarzeń sportowych, gala MB Boxing Night 8 dojdzie do skutku. W walce wieczoru wystąpi Kamil Łaszczyk, który podczas oficjalnej ceremonii ważenia okazał się cięższy od Kevina Escaneza.

Podczas gali MB Boxing Night 8 kibice obejrzą sześć zawodowych pojedynków. Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa spowodowały, że wydarzenie odbędzie się bez udziału kibiców. Pojedynkiem wieczoru będzie rywalizacja Kamila Łaszczyka z Francuzem Kevinem Escanezem.

Dla popularnego "Szczurka", który jest niepokonany na zawodowym ringu, będzie to kolejny pojedynek, aby wrócić do regularnych startów. Łaszczyk miał długi rozbrat z boksem, podczas którego musiał się imać różnych prac. Teraz przy współpracy z Jerzym Mazurem i Mateuszem Borkiem kariera 29-latka wraca na odpowiednie tory.

Na gali Mateusza Borka kolejną walkę stoczy Michał Leśniak, który zaledwie miesiąc wcześniej wygrał na gali w Częstochowie z Czechem Serbanem. Przed trudnym zadaniem stanie również Kamil Młodziński, który stoczy bój z niepokonanym Słowakiem Zsoltem Osadanem. Najciekawiej zapowiada się starcie w wadze ciężkiej. Kamil Bodzioch zmierzy się z Jakubem Sosińskim. Obaj zawodnicy wnieśli na wagę blisko 230 kg.

Gala MB Boxing Night 8 odbędzie się w sobotę we Wrocławiu. Start planowany jest na godzinę 20:00. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Poniżej prezentujemy wyniki ważenia:

Oskar Wierzejski 91,5 kg - Michał Łoniewski 87,6 kg Tomasz Nowicki 69,6 kg - Mario Zabojnik 69,7 kg Kamil Bodzioch 115,3 kg - Jakub Sosiński 114,0 kg Kamil Młodziński 64,5 kg - Zsolt Osadan 64,2 kg Michał Leśniak 67,7 kg - Hamza Misaui 67,7 kg Kamil Łaszczyk 58,2 kg - Kevin Escanez 57,5 kg

Zobacz także: Boks. Krzysztof Włodarczyk i Fiodor Łapin zakończyli współpracę

Zobacz także: Boks. Suzuki Boxing Night III - Polska vs. Chorwacja w Lublinie

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Różalski nie może się pogodzić z losem: Nie życzę tego nikomu

Źródło artykułu: