Hit coraz bliżej. Artur Szpilka z krótkim apelem do promotora

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/artur_szpilka / Na zdjęciu: Artur Szpilka
Instagram / www.instagram.com/artur_szpilka / Na zdjęciu: Artur Szpilka
zdjęcie autora artykułu

Artur Szpilka jest gotowy, by zmierzyć się z Łukaszem Różańskim. 31-latek na Twitterze zaapelował do promotora Andrzeja Wasilewskiego, aby podał mu datę walki.

"Mr Wasilewski dawać mi tę datę walki" - napisał Artur Szpilka, prężąc się do zdjęcia. Były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej po kolejnym pojedynku zakończy współpracę z promotorem Andrzejem Wasilewskim, z którym był związany od początku zawodowej kariery.

Pojedynek Szpilki z Różańskim jest planowany na kwiecień. Gala z ich udziałem miałaby zostać zorganizowana w Rzeszowie z transmisją w systemie PPV. Negocjacje w sprawie hitowego jak na polskie warunki starcia trwają już od kilku miesięcy, ale do tej pory "Szpila" nie chciał zgodzić się na proponowane mu warunki finansowe.

Stawką walki może być pas WBC International w dywizji bridgerweight. Obaj pięściarze są sklasyfikowany bowiem w czołowej "10" rankingu nowo utworzonej kategorii wagowej przez World Boxing Council.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zuluzinho w akcji. Brutalny nokdaun

Szpilka ostatni pojedynek stoczył w marcu 2020 roku i pokonał niejednogłośnie na punkty Siergieja Radczenkę. Werdykt wzbudził jednak wiele kontrowersji.

Łukasz Różański jest niepokonany w zawodowej karierze. 35-latek reprezentujący Stal Rzeszów wygrał 13 pojedynków (12 przed czasem).

Zobacz także: "Ekipa w komplecie". Duże wsparcie dla Jana Błachowicza przed UFC 259 UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Karta walk. Gdzie oglądać?

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
Katon el Gordo
5.03.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Proponuję 29, 30 lub 31 lutego 2022 roku.