Usyk vs Fury: poznaliśmy wyniki testów na obecność narkotyków

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Richard Pelham / Tyson Fury i Ołeksandr Usyk
Getty Images / Richard Pelham / Tyson Fury i Ołeksandr Usyk
zdjęcie autora artykułu

W tym temacie nie ma już żadnych wątpliwości. Zostały ujawnione ostateczne wyniki testów antydopingowych po wielkiej walce Ołeksandra Usyka i Tysona Fury'ego w Rijadzie.

W tym artykule dowiesz się o:

Wracają echa walki pomiędzy Ołeksandrem Usykiem i Tyson Fury, która zakończyła się wygraną Ukraińca po niejednogłośnej decyzji sędziów. Nadeszły oficjalne wyniki testów na obecność narkotyków we krwi obu bokserów.

WADA przeprowadziła testy po ich wielkiej bitwie w Rijadzie. Zarówno u Tysona Fury'ego, jak też Ołeksandra Usyka nie wykryto obecności niedozwolonych substancji.

Bohaterzy tego emocjonującego pojedynku są czyści i oczywiście nie oznacza to, że wcześniej w taki stan rzeczy powątpiewano. To wszystko zostało przeprowadzone zgodnie ze standardową praktyką.

Data rewanżu została wyznaczona na koniec tego roku. Potwierdzono już, że kolejna odsłona pojedynku odbędzie się 21 grudnia.

"Świat ponownie obejrzy kolejną historyczną walkę. Nasze zaangażowanie na rzecz fanów boksu trwa nadal. Mamy nadzieję, że wam się spodoba" - mogliśmy przeczytać w poście Turkiego Alalshikha na platformie X.

---> Mamy to! Kolejny polski pięściarz zawalczy na IO w Paryżu ZOBACZ WIDEO: Porównali go do Maradony. Tylko spójrz, co robił z piłką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty