40 zł za obejrzenie walki Tomasza Adamka

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP /  / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
PAP / / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

24 czerwca odbędzie się gala Polsat Boxing Night 7: Nowe rozdanie. W walce wieczoru wystąpi Tomasz Adamek. Kibice chcący obejrzeć ją będą musieli się liczyć z wydatkiem 40 zł.

Na gali organizowanej przez Mateusza Borka odbędzie się osiem walk. W ringu zobaczymy Tomasza Adamka, który skrzyżuje rękawice z Solomonem Haumono.

W ostatnich latach Adamek dwukrotnie ogłaszał zakończenie kariery - po porażkach z Arturem Szpilką (w listopadzie 2014 roku) i Erikiem Moliną (w kwietniu 2016 roku).

- Czy wracam z nudów? Tak, to prawda. Nie muszę szukać w ringu pieniędzy, ale czuję się dobrze fizycznie i chcę spróbować. Ring to moje życie - przyznał w niedawnej rozmowie z "Przeglądem Sportowym" 40-letni pięściarz.

Poza tym na Polsat Boxing Night 7: Nowe rozdanie odbędą się pojedynki między innymi Krzysztofa Głowackiego, Mateusza Masternaka, Macieja Sulęckiego i Ewy Brodnickiej.

Galę można będzie zobaczyć w Pay-Per-View. Uruchomiona została sprzedaż. Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz IPLA za dostęp będą musieli zapłacić 40 zł.

Gala Polsat Boxing Night 7: Nowe rozdanie odbędzie się w Ergo Arenie.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski: Cieszą mnie trzy gole, ale bardziej punkty

Źródło artykułu: