Adamek - Haumono na żywo: Polsat Boxing Night LIVE. Transmisja TV w PPV, stream online

W sobotę odbędzie się kolejna gala Polsat Boxin Night. Walką wieczoru będzie pojedynek Tomasz Adamek - Solomon Haumono. Transmisja TV tylko w systemie PPV. Stream online w Ipla TV.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski

Polsat Boxing Night na żywo: Adamek - Haumono LIVE. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W sobotę 24 czerwca o godzinie 17:45 rozpocznie się studio telewizyjne przed galą Polsat Boxing Night. Transmisja TV z samej imprezy wystartuje o godzinie 18:15. Transmisja TV tylko w systemie PPV. Oznacza to, iż chcąc obejrzeć walkę Adamek - Haumono podczas Polsat Boxing Night trzeba wykupić specjalny pakiet. Jego koszt to około 40 złotych, ale ostatecznie jest uzależniony od operatora i dostawcy usług.

Polsat Boxing Night i walkę wieczoru Adamek - Haumono można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu.

Gala Polsat Boxing Night 7 odbędzie się w Ergo Arenie. Promotorzy i organizatorzy imprezy zaplanowali na niej sporo ciekawych pojedynków. Takim na pewno będzie walka wieczoru Tomasz Adamek - Solomon Haumono. Jednak sporych emocji mogą dostarczyć także starcia: Krzysztof Głowacki - Hizni Altunkaya, Mateusz Masternak  - Ismaił Siłłach czy Ewa Brodnicka - Viviane Obenauf.

Początek gali Polsat Boxing Night: Adamek - Haumono na żywo: 18:15. Transmisja TV: system PPV. Stream online: Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO Przedstawiciel ACB zdradził kulisy walki Chalidowa
Czy będziesz oglądać galę Polsat Boxing Night i walkę Adamek - Haumono?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×