Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mężczyzna maltretował kota. Bokserzy: przyjdź skrzywdzić nas

Michał B., który skatował kota metalową pałką, otrzymał "zaproszenie" na odwiedziny bokserów Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia Prabuty. Wątpliwe jednak, by z niego skorzystał.
Dawid Borek
Dawid Borek
transparent Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia Prabuty Facebook / Na zdjęciu: transparent Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia Prabuty

Dlaczego wątpliwe? Wszystko wyjaśnia treść transparentu przygotowanego przez bokserów Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia Prabuty. "Lubisz krzywdzić słabszych? Przyjdź skrzywdzić nas!!!" - napisano na materiale.

Amatorski Klub Bokserski Polonia Prabuty zlokalizowany jest w mieście, w którym kilkanaście dni temu Michał B. skatował kota metalową pałką. Zajście nagrywała jego była partnerka, wideo trafiło do sieci.

"Tydzień temu, za sprawą zwyrodnialca katującego bezbronne zwierzę, o Prabutach usłyszała cała Polska. Ten transparent wykonany podczas treningu, jest naszą na to odpowiedzą" - napisali na Facebooku przedstawiciele Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia Prabuty.

"Tego zdjęcia nie zrobiliśmy po to, aby się lansować czy zdobywać poklask. Nie jest to nam potrzebne. Zrobiliśmy to zdjęcie, żeby pokazać, że Prabuty to nie tylko patologia. Że zdziczenie oraz nieludzka podłość są tutaj tylko marginesem i że są tutaj ludzie, którzy nie pozwolą, aby ten margines zajmował zbyt wiele miejsca" - skomentowali.

Michał B. i jego była partnerka sami zgłosili się na policję. Usłyszeli zarzut znęcania się nad kotem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Zobacz też:
Boks. Walka Szeremety z Gołowkinem może odbyć się w Kazachstanie
Boks. Michał Cieślak podpisał kontrakt na walkę z Makabu

ZOBACZ WIDEO: Polska akademia na Zielonej Wyspie. Mariusz Kukiełka otworzył szkółkę w Irlandii

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (5):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×