Brodnicka broni tytułu, Pacquiao walczy o pas i absolutny hit - oto najciekawsze pojedynki listopada w boksie

Pierwsza obrona tytułu mistrzyni Europy w wykonaniu Ewy Brodnickiej, powrót na ring Manny'ego Pacquiao, "walka-perła" na szczycie kategorii półciężkiej czy ciężkie bombardowanie w Monte Carlo - oto najlepsze pojedynki listopada w zawodowym boksie.

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło

Ewa Brodnicka (11 zwycięstw - 0 porażek - 0 remisów, 2 zwycięstwa przez nokaut) vs Anita Torti (10-5-1, 3 KO)

Data: 5 listopada
Miejsce: Hala ICDS, Łomianki
Stawka: Pas mistrzyni Europy w wadze lekkiej
Ocena BoxRec (w skali 0-5 gwiazdek): *

Rywalizacja pań będzie główną atrakcją gali w Łomiankach. Pierwotnie miały skrzyżować pięści 2 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie na gali Polsat Boxing Night Adamek vs Molina. Polska mistrzyni Europy w ostatniej chwili wycofała się jednak z pojedynku ze względu na kontuzję kolana. Jednak co się odwlecze...

40-letnia Torti ma ciekawe CV, nie tylko ze względu na bokserskie doświadczenie. Z wykształcenia jest prawniczką i pracuje w zawodzie. - W ringu przemówią pięści, paragrafy nie będą bronic mojej przeciwniczki - komentuje "Kleo", dla której będzie to pierwsza obrona tytułu.

Podczas imprezy organizowanej przez Mariusza Grabowskiego i Andrzeja Gmitruka zobaczymy także m.in. konfrontację Dariusza Sęka z najlepszym hiszpańskim pięściarzem kategorii półciężkiej, Mustafą Chadliou.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy ewentualny triumf Manny'ego Pacquaio zdoła przekonać Floyda Mayweathera do powrotu na ring i zorganizowania wielkiego rewanżu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)