ŁKS Łódź - Odra Opole kursy i typy bukmacherskie na mecz | 03.06.2023r.

ŁKS Łódź - Odra Opole: typy i zakłady na mecz 34. kolejki Fortuna 1 Ligi. Batalia nie będzie miała większego znaczenia dla losów rywalizacji na zapleczu Ekstraklasy. Łodzianie są już pewni gry w elicie, a opolanie spokojni o ligowy byt.

Łukasz Pawlik
Łukasz Pawlik
piłkarze ŁKS Łódź Na pierwszym planie: Kamil Dankowski (z lewej) i Nacho Monsalve (z prawej) Materiały prasowe / Radosław Jóźwiak/Cyfrasport/ŁKS Łódź / Na zdjęciu: piłkarze ŁKS Łódź. Na pierwszym planie: Kamil Dankowski (z lewej) i Nacho Monsalve (z prawej)
Reklama, +18

ŁKS - Odra Opole kursy, typy, oferty bukmacherskie | 03.06.2023

ŁKS w sobotnie popołudnie skupi się przede wszystkim na świętowaniu awansu do Ekstraklasy. Drużyna Kazimierza Moskala zapewniła go sobie już po meczu z Arką Gdynia (1:1). Na pewno będzie jednak chciała w dobrych nastrojach zakończyć sezon 2022/2023 przed własną publicznością.

Tymczasem team Adama Noconia przypieczętował utrzymanie w Fortuna 1 Lidze po remisie z Chojniczanką Chojnice (1:1). Jednocześnie Odra Opole do wyjazdowej batalii w Łodzi przystąpi z dużym spokojem, nie obawiając się tego, że ewentualne potknięcie z Rycerzami Wiosny będzie skutkować spadkiem do 2 Ligi.

ŁKS - Odra Opole kursy bukmacherskie


Analitycy bukmacherscy są jednomyślni w kontekście typowania faworyta potyczki w Łodzi: większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Kursy na zwycięstwo ŁKS-u oscylują w granicach 1.59 - 1.60. Tymczasem wariant na wiktorię Odry Opole został oszacowany na poziomie 5.30 - 5.60.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 31/05/2023r.; oferta może ulec zmianie.

ŁKS - Odra Opole oferty bukmacherskie

Reklama, +18 Łodzianie w roli gospodarza w kończącej się kampanii prezentowali się wybornie. W szesnastu rozegranych meczach odnieśli dwanaście zwycięstw, ponadto w pięciu spotkaniach zremisowali, ponosząc zaledwie jedną porażkę. Nic dziwnego, że bukmacherzy ustalili kurs na wiktorię ŁKS-u na zaledwie 1.59.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 31/05/2023r.; oferta może ulec zmianie.

ŁKS - Odra Opole zakłady bukmacherskie


W związku z tym, że oba zespoły zrealizowały swoje cele, to sensowna wydaje się otwarta gra z obu stron, skutkująca kilkoma golami. Ciekawy wariant jest na to, że w spotkaniu padną co najmniej trzy bramki po kursie 1.83.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 1/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

ŁKS - Odra Opole statystyki


Podopieczni Kazimierza Moskala na swoim stadionie mogą pochwalić się sześcioma z rzędu zwycięstwami. Ostatnio o sile ŁKS-u na arenie w Łodzi przekonała się Resovia (2:1).

Tymczasem Maciej Makuszewski i spółka w roli gościa nie wygrali od trzech meczów, notując w tym czasie dwie porażki i remis. Ostatnio na wyjeździe musieli uznać wyższość Ruchu Chorzów (0:3).

26 oczek dzieli obie ekipy w ligowej klasyfikacji. ŁKS jest liderem rozgrywek z bilansem 63 punktów na koncie. Tymczasem na 15. pozycji z 37 oczkami zadomowiła się Odra Opole.

ŁKS - Odra Opole wyniki

Łodzianie w trakcie sezonu 2022/2023 prezentowali grę nie tylko efektywną, ale i efektowną. Pod wodzą Kazimierza Moskala piłkarze ŁKS-u prezentowali duży spokój w tworzeniu akcji ofensywnych. Nie powinno dziwić zatem, jeśli w sobotę widoczna będzie duża dysproporcja związana z poziomem gry łodzian i opolan.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×