Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów kursy i typy bukmacherskie | 06.06.2023

Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów: kursy i typy na mecz barażowy o awans do Ekstraklasy. Bardzo ciekawie zapowiada się potyczka w Niecieczy, w której szanse obu ekip na zwycięstwo są porównywalne.

Łukasz Pawlik
Łukasz Pawlik
radość piłkarzy Bruk-Bet Termaliki Niecieczy WP SportoweFakty / Sebastian Maciejko / Na zdjęciu: radość piłkarzy Bruk-Bet Termaliki Niecieczy
Reklama, +18

Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów kursy, typy, oferty bukmacherskie | 06.06.2023


Bruk-Bet Termalica na ostatniej prostej rundy zasadniczej była zdecydowanie na fali wznoszącej. Podopieczni Radoslava Latala mogą pochwalić się trzema kolejnymi zwycięstwami, w których strzelili siedem goli, tracąc zaledwie dwa.

Stal Rzeszów to natomiast ekipa, która jest od trzech spotkań bez porażki. W tym czasie team Daniela Myśliwca zanotował dwa podziały punktów i jedno zwycięstwo. Rzeszowianie nie rozpieszczają jednak w spotkaniach na wyjeździe. W ostatnich dziewięciu tego typu potyczkach zaliczyli zaledwie jedno zwycięstwo.

Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów kursy bukmacherskie


Bukmacherzy są jednomyślni we wskazaniu faworyta drugiej wtorkowej batalii, która ma wyłonić finalistę baraży o awans do Ekstraklasy. Kurs na zwycięstwo Bruk-Betu Termaliki został oszacowany na poziomie 1.90. Tymczasem opcja z wiktorią Stali jest po kursie 4.20.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów typy bukmacherskie


W trakcie kampanii 2022/2023 ekipa z Niecieczy pokonała na swoim stadionie rzeszowian 2:1. Tymczasem w starciu w Rzeszowie miał miejsce remis. W związku z tym ciekawą opcją jest zwycięstwo Pomarańczowych.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów oferty bukmacherskie

Zespół Radoslava Latala może pochwalić się passą aż 15 meczów bez porażki w roli gospodarza. Z kolei w pięciu ostatnich spotkaniach z udziałem Bruk-Betu Termaliki padał wynik poniżej 3,5 bramki, co jest ciekawym rozwiązaniem na wtorkowe spotkanie. Kurs na taki scenariusz wynosi 1.35.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów statystyki


Bruk-Bet Teremalica jest zespołem, który zakończył zmagania w rundzie zasadniczej Fortuna 1 Ligi na trzeciej pozycji. Tymczasem na szóstym miejscu rywalizację zakończyła Stal Rzeszów.

W dwóch ostatnich potyczkach ligowych między obiema ekipami, gdy niecieczanie grali w roli gospodarza, to górą był właśnie Bruk-Bet Termalica. W ostatnim starciu między obiema drużynami po 77 minutach Stal prowadziła 2:0, ale Pomarańczowi pokazali charakter i ostatecznie wywalczyli punkt.

Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów wyniki


Stal Rzeszów nie jest skazywana na porażkę. W każdym razie przed potyczką wyżej stoją akcje Bruk-Betu Termaliki. Emocji w rywalizacji w Niecieczy na pewno nie zabraknie.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×