Polska – Iran kursy i typy bukmacherskie na mecz Ligi Narodów | 08.06.2023 r.

Po inauguracyjnym meczu z Francją, reprezentacja Polski zmierzy się w Lidze Narodów z Iranem. To niewygodny rywal, z którym rywalizacja często toczy się na ostrzu noża. Polacy wygrali z nim ostatnie dwa mecze. Czy dopiszą trzecie zwycięstwo?

Jakub Rzeźnicki
Jakub Rzeźnicki
reprezentacja Polski w siatkówce Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w siatkówce

Polska – Iran kursy, typy, oferty bukmacherskie | 08.06.2023


Nikola Grbić na Ligę Narodów postanowił zabrać wielu debiutantów, którzy stoją przed wielkim wyzwaniem. W czwartek biało-czerwoni zmierzą się z Iranem. Podczas spotkań z tym rywalem często dochodzi do spięć pod siatką, dlatego ładunek emocjonalny towarzyszący rozgrywce na pewno będzie spory. Polska jest wyraźnym faworytem meczu, dlatego kibice liczą, że młodzi siatkarze staną na wysokości zadania.

Polska – Iran typy bukmacherskie


Polacy wygrali z Iranem dwa ostatnie spotkania. Natomiast kiedy już przegrywali, zazwyczaj były to spotkania pięciosetowe. Rywal jest dobrze znany biało-czerwonym, którzy są faworytem spotkania. Prawdopodobieństwo, że Polska dopisze do swojego konta kolejne zwycięstwo nad Iranem jest zdaniem ekspertów bukmacherskich spore.

Polska – Iran oferty bukmacherskie


Trzy z ostatnich pięciu meczów Polski z Iranem rozstrzygały się w tie breaku. Biorąc pod uwagę niezwykle niską średnią wieku biało-czerwonych, a także eksperymentalne ustawienie, można przewidywać, że i tym razem będzie to wyrównane starcie. Korzystnie prezentuje się typ Będzie 4. set/Tak.

Oba zespoły preferują także atrakcyjną dla oka i ofensywną siatkówkę. Jeśli spotkanie nie rozstrzygnie się w trzech setach, warto rozważyć grę typu Powyżej 171.5 punktu w meczu.

Polska – Iran statystyki


Biało-czerwoni jeszcze przed rozgrywkami Ligi Narodów mieli okazję rozegrać kilka sparingów. Nie wszystkie poszły jednak po myśli trenera Nikoli Grbicia. Biało-czerwoni polegli w starciach z Japonią i Niemcami. Z Iranem w ostatnich latach udawało im się wygrywać jednak nader często: na sześć poprzednich spotkań Polska wygrała z Iranem czterokrotnie.


Polska – Iran wyniki


Reprezentacja Iranu nie radziła sobie w ostatnim czasie najlepiej w meczach o punkty. Zespół przegrał z Holandią, choć był faworytem, a następnie poległ także w rywalizacji z Brazylią. Pod tym względem dużo lepiej wyglądali Polacy. Biało-czerwoni podczas Mistrzostw Świata przegrali dopiero w finale z Włochami.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×