Eternal Fire - 9INE kursy, zakłady oraz typy bukmacherskie | 21.09.2023

W czwartek swój drugi mecz w ESL Pro League rozegra 9INE, którego rywalem będą zawodnicy Eternal Fire. Czy Polacy tym razem odniosą zwycięstwo? A może chiński zespół sprawi niespodziankę? Bukmacherzy przygotowali opcje typów na to spotkanie.

Maciej Paszkiewicz
Maciej Paszkiewicz
IEM Sydney ESL / Helena Kristiansson / IEM Sydney

Eternal Fire - 9INE kursy, typy, oferty bukmacherskie | 21.09.2023


W czwartek w ESL Pro League zawodnicy 9INE rozegrają swoje drugie spotkanie w tych rozgrywkach. Tym razem ich rywalem będą zawodnicy Eternal Fire, którzy być może nie są niezwykle groźni, ale mają większe obycie na międzynarodowej scenie niż Polacy - tych, znowu, może złapać stres.

⇒ Jak typować e-sport? Zobacz praktyczny poradnik! ⇐

Eternal Fire - 9INE kursy bukmacherskie


Dla polskich kibiców mecz Eternal Fire z 9INE będzie bardzo ważny. Głównie ze względu na to, że Polacy dalej walczą o wyjście z grupy. KEi i spółka muszą jednak zagrać zdecydowanie lepiej niż w starciu z Complexity, gdzie zwycięstwo mieli na wyciągnięcie ręki, ale głupie błędy sprawiły, że teraz są w drabince przegranych. Bukmacherzy jako faworytów wskazują Eternal Fire, co jest błędem - to 9INE ma większe szanse na zwycięstwo, dlatego w zakładzie na ich wygraną jest duże value.

Eternal Fire - 9INE typy bukmacherskie


Eternal Fire ma większe doświadczenie niż 9INE, ale na co dzień nie gra na topowe ekipy. Od jakiegoś czasu mierzy się raczej ze średniakami pokroju 1WIN, RedPack czy Spirit. W pierwszym meczu ESL Pro League przegrało z Cloud9 0:2. 9INE postawiło trudniejsze warunki Complexity, ponieważ uległo 1:2. Bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi ekipami na pewno nie będzie jednostronne, więc wartościowym typem będzie +2.5 mapy w całym starciu.

⇒ Tutaj zagrasz bezpiecznie. Zobacz listę legalnych bukmacherów! ⇐

Eternal Fire - 9INE statystyki i wyniki


Eternal Fire wygrało ostatnio jedynie z RedPack oraz Spirit, kolejno 16:2 i 16:12. Natomiast przegrało z FORZE (0:2) i Cloud9 (1:2 i 0:2). Z kolei 9INE ograło GenOne 16:9 oraz Into the Breach i Looking4Org po 2:0. Uległo natomiast Complexity i Endpoint 0:2 i 1:2.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×