Josef Bratan - Maksymilian Wiewiórka kursy i typy bukmacherskie | 29.09.2023

Co-main eventem piątkowej gali Fame Friday Arena 2 w Szczecinie będzie starcie Josefa Bratana z Maksymilianem Wiewiórką. Pojedynek odbędzie się w formule K-1, więc nie aspiruje do walki o pas mistrzowski.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Fame Friday Arena typy Archiwum prywatne / Fame Friday Arena typy


Josef Bratan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka kursy, typy, oferty bukmacherskie | 29.09.2023


Maksymilian Wiewiórka to niekwestionowanie jeden z najlepszych zawodników w organizacji FAME. W MMA trudno mu się przeciwstawić, dlatego Josef Bratan spróbuje swoich sił w formule K-1, co sprawi "Wiewiórowi" zdecydowanie więcej trudności. Nie jest bowiem tajemnicą, że jego dominująca formuła to parter. Obaj panowie zmierzą się w co-main evencie piątkowej gali Fame Friday Arena 2. Choć nie ma między nimi otwartego konfliktu, lubią sobie dogryzać, dlatego zwycięstwo będzie miało dla któregoś z nich dodatkowy smaczek.

Josef Bratan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka kursy bukmacherskie


Z uwagi na formułę, w jakiej zmierzą się zawodnicy, faworytem tego starcia jest Josef Bratan. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.55. W przypadku ewentualnej wygranej Maksymiliana Wiewiórki jest to 2.20. Bukmacherzy sugerują, że walka potrwa pełen dystans. Kurs na taki przebieg wynosi 1.75.


Walki w K-1 cechuje brutalność i zdecydowanie większa liczba ciosów. Zawodnicy nie mogą uciec do parteru, dlatego starcia są dynamiczniejsze. Stójka Maksymiliana Wiewiórki nie stoi na najwyższym poziomie. Josef Bratan zdążył już natomiast pokazać, że potrafi uderzać bardzo mocno. Kurs na jego wygraną przed czasem wynosi 2.45.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 28/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Josef Bratan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka typy bukmacherskie


Maksymilian Wiewiórka jest aktualnie podwójnym mistrzem FAME. Praktycznie nikt nie może sprostać jego fantastycznym umiejętnościom parterowym, które pozwalają mu dominować nad zawodnikami cechującymi się lepszą stójką. W K-1 sytuacja wygląda jednak zdecydowanie inaczej. Tutaj przewagę ma Josef Bratan, który jest wyższy, cięższy i ma większy zasięg ramion. Udowodnił ponadto, że jego ciosy mogą doprowadzić do nokautu. Niewykluczone, że walka będzie miała podobny przebieg, jak ta "Wiewióra" z Alanem Kwiecińskim, kiedy to został bardzo mocno obity i znokautowany w drugiej rundzie.

⇒ Tutaj zagrasz bezpiecznie. Zobacz listę legalnych bukmacherów! ⇐

Josef Bratan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka statystyki i wyniki


Josef Bratan radzi sobie w oktagonie coraz lepiej. Aktualnie jego rekord wynosi 3-0-0. Choć początki miał niemrawe, ostatnia wygrana z Jakubem Nowaczkiewiczem pokazała, że ten się rozwija i staje się coraz lepszym zawodnikiem.

Maksymilian Wiewiórka jest prawdziwym weteranem polskich freakfightów. Jego rekord w MMA wynosi 5-1-0. W K-1 bił się dotychczas raptem dwa razy. W 2020 roku pokonał Amadeusza Ferrariego, zaś w lutym tego roku został zmiażdżony przez Alana Kwiecińskiego, który znokautował go efektownym kopnięciem z powietrza.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×