Paweł Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron kursy i typy bukmacherskie | 29.09.2023

W main-evencie gali Fame Friday Arena 2 dojdzie do rewanżowego starcia Pawła Jóźwiaka z Michałem Baronem. Tym razem zasady walki nie będą tak wymyślne, gdyż panowie zmierzą się w K-1. “Prezes FEN” liczy na pokonanie młodszego przeciwnika.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
MIchał 'Boxdel' Baron YouTube / @FAME MMA / Na zdjęciu: MIchał 'Boxdel' Baron


Paweł Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron kursy, typy, oferty bukmacherskie | 29.09.2023

Pierwsze starcie obu panów miało miejsce w lutym 2023 roku. Wówczas towarzyszył mu olbrzymi nakład emocjonalny. Michał Baron miał wiele zarzutów wobec postawy Pawła Jóźwiaka, który miał próbować podkradać jego zawodników do swojej federacji. Cały konflikt wyjaśnił się po walce, natomiast byli oni umówieni na rewanż. Dojdzie do niego już w piątek przy okazji gali Fame Friday Arena 2. Tym razem panowie zmierzą się w formule K-1 w małych rękawicach. Od czasu ostatniego pojedynku “Boxdel” przeszedł gigantyczną metamorfozę, dlatego będzie wyraźnym faworytem main-eventu.

Paweł Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron kursy bukmacherskie

W pierwszej walce Michał Baron zdominował swojego rywala. Nie dziwi więc, że jest faworytem; kurs na jego zwycięstwo wynosi zaledwie 1.15. W przypadku ewentualnej wygranej Pawła Jóźwiaka jest to aż 4.35. “Prezes FEN” to jeden z największych underdogów piątkowej gali w Szczecinie.


Paweł Jóźwiak dał się poznać jako bardzo wytrzymały i odporny na ciosy, charakterny zawodnik. Brakuje mu jednak doświadczenia i umiejętności, co powinno być przewagą “Boxdela”. Kurs na wygraną przedstawiciela FAME przed czasem wynosi około 1.40.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 28/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Paweł Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron typy bukmacherskie

Po raz pierwszy Paweł Jóźwiak i Michał Baron starli się w klatce rzymskiej. Wydawało się, że ta formuła będzie korzystna dla atrakcyjności walki, lecz tak nie było - “Boxdel” szybko obalił Jóźwiaka i obijał go z parteru. Ten natomiast nie zdecydował się wyjść do trzeciej rundy, co automatycznie zakończyło pojedynek.

Od tego czasu wiele się zmieniło. Jóźwiak stoczył trzy walki, a “Boxdel” przeszedł poważną metamorfozę. Schudł ładnych kilka kilogramów, poprawił sylwetkę, kondycję i siłę. Nie ulega wątpliwości, że tym razem ich starcie będzie stać na wyższym poziomie. Nie może również dziwić, że przewaga w wieku i szybkości stawia Barona w roli wyraźnego faworyta.

⇒ Tutaj zagrasz bezpiecznie. Zobacz listę legalnych bukmacherów! ⇐

Paweł Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron statystyki i wyniki

Paweł Jóźwiak notuje serię dwóch kolejnych wygranych. W lipcu na gali Prime Show MMA 5 pokonał dwóch przeciwników jednego wieczoru. Najpierw rozprawił się z Jackiem Murańskim, a później zatriumfował także nad Ernestem Ivandą. Drugie starcie było jednak tylko formalnością, gdyż rywal Jóźwiaka nie okazał się żadnym zagrożeniem.

Od ostatniego starcia z Jóźwiakiem Michał Baron nie pojawił się w oktagonie. Sumiennie przygotowywał się do rewanżu, skupiając się przy tym na metamorfozie fizycznej. Rekord “Boxdela” w sportach walki wynosi 2-2-0.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×