Polska - Kanada kursy, typy i zakłady bukmacherskie na kwal. IO | 03.10.2023 r.

Po dwóch kolejkach eliminacji do Igrzysk Olimpijskich reprezentacja Polski zajmuje 1. miejsce w tabeli, a teraz czeka ją kolejne zadanie. W chińskim Xi’an zespół Nikoli Grbicia zmierzy się z Kanadą. Jakie kursy wystawili bukmacherzy na to starcie?

Patryk Jurys
Patryk Jurys
Reprezentacja Polski mężczyzn Materiały prasowe / FIVB / Reprezentacja Polski mężczyzn

Polska - Kanada kursy, typy, oferty bukmacherskie | 03.10.2023


We wtorkowy poranek polscy sympatycy siatkówki będą mogli oglądać starcie Polski i Kanady w ramach kwalifikacji do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Na ten moment obie drużyny plasują się w ścisłej czołówce grupy C z identyczną liczbą punktów. Bezpośrednie starcie zepsuje którejś z drużyn dotychczasowy bilans złożony z samych zwycięstw. Eksperci są przekonani, że to Biało-Czerwoni podtrzymają dobrą passę i dołożą kolejną wygraną.

Polska - Kanada kursy bukmacherskie


Rozbieżność w kursach bukmacherskich pokazuje ogromną przepaść pomiędzy obiema ekipami. Na zwycięstwo Polaków kurs wynosi zaledwie 1.08, co w żadnej konfiguracji nie będzie będzie korzystnym typem na kuponie. Z kolei ewentualna wygrana Kanadyjczyków została wyceniona na kurs w okolicy 7.00, więc byłaby ona nie lada sensacją.

W związku z taką ofertą na główne zdarzenia, gracze zakładów bukmacherskich powinni się raczej pochylić nad innymi propozycjami, jeśli koniecznie chcą obstawić mecz Polska - Kanada. Kursy na liczbę setów mogą być tutaj dobrą alternatywą. Siatkarze z Ameryki Północnej zdążyli już sprawić dwie niespodzianki, więc mogą być w stanie pokonać Biało-Czerwonych w co najmniej jednej partii. Mając to na uwadze, typ na powyżej 3,5 seta z kursem 1.95 prezentuje się całkiem nieźle.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02.10.2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Polska - Kanada typy bukmacherskie


Polacy są murowanymi kandydatami do awansu na Igrzyska w Paryżu i mecz z Kanadą miał być tylko kolejnym przystankiem na drodze do zajęcia 1. miejsca w grupie. Tymczasem jednak siatkarze z Kraju Klonowego Liścia pokonali już Argentyńczyków i Holendrów, choć kursy bukmacherskie im nie sprzyjały. To oznacza, że podopieczni trenera Grbicia muszą mieć się na baczności. W każdym z rozegranych do tej pory setów Kanadyjczycy zdobywali minimum 23 punkty, więc w grze ofensywnej mogą być bardzo groźni.

Może to zaowocować wygraną partią, ale raczej nie wystarczy na nic więcej. Z tego względu dość interesujący może być typ na dokładny wynik. W siatkówce pole manewru jest dość ograniczone, a kursy bukmacherskie potrafią być zaskakująco wysokie. Tutaj ewentualna wygrana Polski 3:1 równałaby się z kursem o wartości rzędu 3.40, co już może zainteresować większą liczbę graczy.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02.10.2023 r.; oferta może ulec zmianie.

⇒ Tutaj zagrasz bezpiecznie. Zobacz listę legalnych bukmacherów! ⇐

Polska - Kanada statystyki i wyniki

Wtorkowe starcie Polski z Kanadą będzie meczem na szczycie w grupie C. Obie drużyny zaliczyły po dwa zwycięstwa, choć Kanadyjczykom przepowiadano zupełnie inne rezultaty. Udało im się jednak wygrać z wyżej notowaną Holandię, a później udowodnili, że nie był to przypadek, pokonując Argentynę. Polacy jak na razie zwyciężyli po trudnym boju z Belgią, a następnie rozprawili się z Bułgarią.

Te reprezentacje spotykały się już 20 razy i tylko raz Kanada była górą. Pięć ostatnich meczów bezpośrednich to zwycięstwa Polski bez straty choćby jednego seta, a w tym roku Biało-Czerwoni już zdążyli rozbić rywali w ramach Ligi Narodów. Dla Kanadyjczyków będzie to okazja do szybkiego rewanżu, ale polscy kibice są przekonani, że ta sztuka im się nie uda.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×