300 zł za wygraną Maxa Verstappena w GP Bahrajnu. Bonus od BetFan

Czy Max Verstappen wygra inauguracyjny wyścig o Grand Prix Bahrajnu? Holender jest faworytem sezonu 2024 i wielu ekspertów uważa, że po raz czwarty z rzędu wywalczy tytuł mistrzowski. Bonus 300 zł za wygraną Verstappena w Bahrajnie proponuje BetFan.

PP
Max Verstappen Materiały prasowe / Red Bull / Na zdjęciu: Max Verstappen


Bonus 300 zł za wygraną Verstappena w Bahrajnie


Max Verstappen rozpoczyna walkę o czwarty z rzędu tytuł mistrza świata Formuły 1. Holender wygrał przed rokiem inauguracyjny wyścig o Grand Prix Bahrajnu. Czy powtórzy ten sukces w tym sezonie? Bonus 300 zł za zwycięstwo Verstappena na Bahrain International Circuit przygotował legalny bukmacher BetFan.

Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy nie mają jeszcze konta u tego operatora. Wymagana jest rejestracja z kodem BETBONUS, akceptacja zgód na kontakty marketingowe, wpłata dokładnie 30 złotych i postawienie za dokładnie taką samą kwotę pierwszego zakładu. Może to być zarówno kupon SOLO, jak i AKO, ale musi znaleźć sie na nim dowolne zdarzenie z oferty na wyścig o Grand Prix Bahrajnu. Każdy gracz, który spełni te wymogi, otrzyma 300 złotych bonusu w formie freebetu za zwycięstwo Maxa Verstappena. Ze szczegółowymi zasadami promocji można zapoznać się bezpośrednio na stronie bukmachera.

Wyścig o Grand Prix Bahrajnu zaplanowano na sobotę 2 marca. Początek o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Czy Max Verstappen wygra GP Bahrajnu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×