Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk kursy i typy bukmacherskie | 20.04.2024 r.

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Wojciech Figurski / 058sport.pl / Na zdjęciu: Iwan Żelizko i Rifet Kapić
Materiały prasowe / Wojciech Figurski / 058sport.pl / Na zdjęciu: Iwan Żelizko i Rifet Kapić
zdjęcie autora artykułu

Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk, typy na mecz 28. kolejki I Ligi. Ekipa Szymona Grabowskiego jest na dobrej drodze, aby wywalczyć bezpośredni awans do Ekstraklasy. Górnik stara się z kolei o miejsce barażowe.

Górnik - Lechia typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Lechia Gdańsk od początku rundy wiosennej jest niemal bezbłędna. Punktuje na bardzo wysokim poziomie i jest na dobrej drodze, aby wywalczyć bezpośredni awans do Ekstraklasy. Górnik Łęczna chce postawić się gdańszczanom i ograć ich w trakcie sobotniego meczu. Dla drużyny Pavola Stano byłby to poważny krok w kierunku zapewnienia sobie udziału w barażach. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Górnik - Lechia kto wygra - kursy bukmacherskie

Bukmacherzy faworyzują Lechię Gdańsk, ale nie odbierają szans gospodarzom. Kurs na zwycięstwo ekipy Szymona Grabowskiego wynosi 2.15. W przypadku ewentualnej wygranej Górnika Łęczna jest to natomiast 3.40. Kurs na remis wynosi również 3.40. W rundzie jesiennej te drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Dla Lechii gola zdobył w doliczonym czasie gry Tomasz Neugebauer, odbierając Górnikowi szanse na trzy punkty.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typy na gole w meczu Górnik - Lechia

Lechia Gdańsk wiosną strzela bardzo dużo bramek. Górnik Łęczna również zmienił swoje nastawienie i nie skupia się już tylko na grze w obronie. Zwiastuje to ciekawe widowisko, w którym nie zabraknie emocji i goli. Kurs na powyżej 2,5 bramki wynosi 2.05.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typy na nieszablonowe zdarzenia w meczu Górnik - Lechia

Tomas Bobcek wyraźnie poprawił w ostatnich tygodniach skuteczność. Zyskał pewność siebie, która może mu pomóc w kolejnych spotkaniach. W poprzedniej kolejce zdobył dwie bramki, a teraz spróbuje podtrzymać dyspozycję. To najskuteczniejszy piłkarz w Lechii Gdańsk, więc mając na uwadze, że w tym meczu może dziać się wiele, to także faworyt do zdobycia gola. Kurs na bramkę Bobcka wynosi 2.90.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania Górnik - Lechia

Górnik Łęczna może się pochwalić trzema zwycięstwami; 3:2 z Resovią, 2:0 z Podbeskidziem i 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie te ekipy plasują się w strefie spadkowej. Z kolei Lechia Gdańsk zaliczyła zwycięstwo 2:1 z Odrą Opole, porażkę 0:1 z GKS-em Katowice i wygraną 3:1 Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Górnik - Lechia transmisja

Sobotni mecz Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk rozpocznie się o godzinie 17:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)