WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Dominikana - Polska typy na siatkówkę 14.06.2024 | Odpowiedzieć po porażce

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB / Mecz Ligi Narodów: Dominikana - Włochy
Materiały prasowe / FIVB / Mecz Ligi Narodów: Dominikana - Włochy
zdjęcie autora artykułu

Pierwsza przegrana w Lidze Narodów kobiet spowodowała, że Polska spadła na 2. miejsce w tabeli. W piątkowe przedpołudnie nasze reprezentantki będą mieć jednak okazję do rehabilitacji, bo zmierzą się z Dominikaną. Typerzy wskazują na zwycięstwo Polek.

Dominikana - Polska typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Faza grupowa siatkarskiej Ligi Narodów kobiet powoli zbliża się ku końcowi. Reprezentacji Polski zostały do rozegrania 3 spotkania, a w piątek stoczy bój z Dominikaną. Zdaniem typerów zdecydowanymi faworytkami w Hong Kongu są Polki i mają duże szanse, aby poprawić sobie nastroje po środowej porażce z Brazylią. Zawodniczki z Dominikany przełamały ostatnio swoją kiepską serię, pokonując Niemki, ale w czwartek ponownie przegrały z Turcją, czym praktycznie pogrzebały swoje szanse na awans do fazy pucharowej.

Dominikana - Polska kto wygra - kursy bukmacherskie

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna - Polska! Dominikana nie jest drużyną, która szczególnie nam leży, ale wydaje się, że wszystko przemawia za Biało-Czerwonymi. Nasze zawodniczki miały dzień przerwy, podczas gdy rywalki toczyły bój ostatniej szansy o znalezienie się w najlepszej siódemce Ligi Narodów. Kurs na wygraną Polek wynosi zaledwie 1.15 i nie jest on zbyt opłacalny. Odwrotnie do kursu 5.60 na Dominikanki, choć moim zdaniem nie są one na tyle mocne, aby w piątek odnieść zwycięstwo.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13.06.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Czwarty set po dobrym kursie

Wspomniałem już o tym, że Dominikana nam nie leży i trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że mało kto potrafił z nią wygrać trzema setami w tej edycji Ligi Narodów. Polkom ostatni raz ta sztuka udała się w 2012 roku, a stoczyliśmy od tamtej pory siedem bezpośrednich meczów. Wydaje mi się zatem, że typ na to, że będzie tutaj 4. set z kursem 1.78 jest całkiem sensowny. Polska zapewne wygra, ale czy w każdej partii spotkania będzie lepsza? Co do tego nie jestem już przekonany.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13.06.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Ciekawy typ na dokładny wynik

Ograniczona liczba możliwych rozstrzygnięć powoduje, że typy na dokładny wynik w siatkówce cieszą się sporą popularnością. Kursy wciąż są wysokie, a ten przy zakładzie na rezultat 3:1 dla Polski w starciu z Dominikaną oscyluje w granicach 3.00. Wizja wygranej Biało-Czerwonych po dość wyrównanym boju kreuje się w miarę realistycznie, a mając w zanadrzu poniższą ofertę Fortuny, zapewne niejeden gracz zdecyduje się na taki typ.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13.06.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Oferta Fortuny na Dominikana - Polska. Zakład bez ryzyka 100 PLN

Przy typach z wyższymi kursami warto mieć w zanadrzu zakład bez ryzyka, a taki znajduje się m.in. w ofercie powitalnej Fortuny. Maksymalny zwrot w razie przegranego kuponu to 100 PLN, a bukmacher oferuje aż trzy takie bonusy w swoim pakiecie na start. Może się on przydać np. przy typach na dokładny wynik w meczu Dominikany z Polską.

Przydatne statystyki do typowania Dominikana - Polska

Obstawiając wynik meczu Dominikana - Polska w siatkówce, warto mieć na uwadze najnowszą historię bezpośrednich spotkań obu drużyn. Odkąd występują one w Lidze Narodów w obecnej formie, grały ze sobą 5 razy i to Dominikanki mogą pochwalić się lepszym bilansem. W międzyczasie ograły nas również na mistrzostwach świata, więc absolutnie nie wolno ich lekceważyć.

Dominikana - Polska gdzie obejrzeć Ligę Narodów?

Początek spotkania Dominikany z Polską zaplanowano na godzinę 11:00 polskiego czasu. Kibice będą mogli śledzić mecz na trzech kanałach, a są to:

  • Polsat,
  • Polsat Sport 1
  • Polsat Sport Premium 1

Ponadto dostępny będzie również stream online na stronie polsatboxgo.pl i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.

Źródło artykułu: zagranie.com