WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra typy i kursy 23.06.2024 | PGE Ekstraliga

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne / Żużel bukmacherzy
Archiwum prywatne / Żużel bukmacherzy
zdjęcie autora artykułu

Niedzielne ściganie w PGE Ekstralidze rozpocznie się w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM, podejmować będzie Falubaz Zielona Góra. Będzie to walka w dolnej części tabeli o pozycję gwarantującą udział w play-offach. Jak tę rywalizację widzą bukmacherzy?

GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra - oferty i najciekawsze typy bukmacherskie

Mecz rewanżowy odbędzie się w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM będzie starał się o odrobienie strat z drugiej kolejki fazy zasadniczej. Grudziądzanie mają sześć punktów straty, ale w dalszym ciągu pozostają w walce o punkt bonusowy, który może zaważyć o pozycji w tabeli w fazie zasadniczej. Miejscowi zawodnicy mają atut własnego toru, który jest często zbyt trudnym wyzwaniem dla przyjezdnych i warto pamiętać o tym, że Falubaz ostatni raz ścigał się tutaj trzy lata temu. Przyjezdni nie są faworytami do wywiezienia kompletu punktów z tego terenu na to wskazują kursy (3.60) wystawione przez bukmacherów.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 23/06/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra - kto wygra?

Dla obu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie w kontekście możliwości udziału w playoffach, ponieważ patrząc po układzie obecnej tabeli, to pewnie pomiędzy tymi dwoma zespołami rozstrzygnie się rywalizacja o ostatnie miejsce gwarantujące jazdę w ćwierćfinale. Miejscowi w dalszym ciągu będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Jasona Doyle’a, co jednak na ich domowym terenie może nie być aż tak wielkim osłabieniem. Wydaje się, że australijscy liderzy z GKM-u powinni dzisiaj dać swoim kibicom powody do zadowolenia. W ofercie bukmacherów znalazły się linie na handicap punktowy. Warto przyjrzeć się linii -2,5 punktów, na którą kurs wynosi 1.55.

Oferta ETOTO na mecz GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra

Patrząc na awizowane składy, wystawione przez trenerów obu drużyn, można spodziewać się dzisiaj dużego polegania ekipy miejscowych na zawodnikach z Australii. Warto zwrócić uwagę na rozstawienie biegów, które ma Jaimon Lidsey. Kangur w ostatnim czasie jeździ w kratkę, jednak dzisiaj oprócz trudnego pierwszego biegu powinien spokojnie dowozić punkty w każdym kolejnym starcie. Bukmacherzy wycenili linie punktów 9,0 we wszystkich startach na kurs 1.75.

Przydatne statystyki do typowania meczu GKM - Falubaz

W pierwszym meczu bezpośrednim tych drużyn padł wynik 48:42 dla Zielonej góry. Ostatni raz Falubaz miał okazję jeździć na tym torze trzy lata temu. Oba zespoły mają obecnie 4 i 6 punktów w ligowej tabeli. Najlepszym zawodnikiem miejscowych jest Max Fricke, a dla przyjezdnych najlepiej punktuje Jarosław Hampel.

Gdzie oglądać mecz GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra - transmisja

Początek meczu GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra: 23.06.2024 (niedziela), godz. 16:30 Transmisja TV: Canal+Sport Stream online: Canal+Sport

Źródło artykułu: zagranie.com